50 köbcentis motorok témája.
  • dragon11
    #222
    Aha, az 600ccm, az is nagy.:) Kösz még1x!

    Tudom, ez nem az a topik, meg offnak is számít elnézéseteket kérem még1x, de a másik topic innaktív.(keresőben nem találtam erre alkalmas topikot!)

    Még1x elnézéseteket kérem, aki fikázni akarja a HSz-em kérem ne tegyétek!:)


    Még nagyon kezdő vagyok a motorok terén, kb. ma kezdtem el érdeklődni irántuk.. olvasgattam mindent, nézelődtem.

    13éves vagyok..(augusztus 17-én töltöm a 14et, ez éven) és szeretnék motorozni.. nézelődtem, és "gyorsasági kinézetű" motort szeretnék, ami sztem "sport" kinézet, nem az utcai.:) Ha tévedek elnézést, még1x utalnék arra, hogy ma kezdtem.)


    Találtam rá példát is, itt. Ez csak példa, hogy kb. ilyen kinézetű sport motorokat néztem és szeretnék is a későbbiekben.:)

    Nos, mivel 13vagyok ezért még csak 50ccm-esre vizsgázhatnék.. most tegyem majd le a vizsgát és 125ös mocival sport kinézetűvel legyek 50es papírokkal? Nem lesz nagy különbség, hogy a rendőrök igazoltatnak és észreveszik?:S

    Mikor lehet lerakni A korlátozatlan vizsgát?

    Milyen motort ajánlanátok Nekem, úgy 200ezerig? Kawasakit néztem, de abból nem találtam 125öst, pedig elérhető áron volt.. BMW-ből 1200ccm-es találtam, 2.8 milla.. Hondakból találtam párat, de az meg drága a "kinézetéhez" és a "tudásához" képest.


    Kérlek Titeket segítsetek!

    UI.: Nem baj ha várnom kell addig, amíg le kell tennem a jogsit.. türelmes vagyok.:D 1x eljön az ideje:P


    Köszönöm szépen!