344
50 köbcentis motorok témája.
  • ChuckyHUN
    #224
    RG ben van 50,80,125,200,250,500 :)
  • dragon11
    #223
    Hja, sry a dupla postért, de a Suzukik közül a legkisebb ugyancsak 400as, de elérhető áron!:-s

    Köszi még1x, szép estét mindenkinek.
  • dragon11
    #222
    Aha, az 600ccm, az is nagy.:) Kösz még1x!

    Tudom, ez nem az a topik, meg offnak is számít elnézéseteket kérem még1x, de a másik topic innaktív.(keresőben nem találtam erre alkalmas topikot!)

    Még1x elnézéseteket kérem, aki fikázni akarja a HSz-em kérem ne tegyétek!:)


    Még nagyon kezdő vagyok a motorok terén, kb. ma kezdtem el érdeklődni irántuk.. olvasgattam mindent, nézelődtem.

    13éves vagyok..(augusztus 17-én töltöm a 14et, ez éven) és szeretnék motorozni.. nézelődtem, és "gyorsasági kinézetű" motort szeretnék, ami sztem "sport" kinézet, nem az utcai.:) Ha tévedek elnézést, még1x utalnék arra, hogy ma kezdtem.)


    Találtam rá példát is, itt. Ez csak példa, hogy kb. ilyen kinézetű sport motorokat néztem és szeretnék is a későbbiekben.:)

    Nos, mivel 13vagyok ezért még csak 50ccm-esre vizsgázhatnék.. most tegyem majd le a vizsgát és 125ös mocival sport kinézetűvel legyek 50es papírokkal? Nem lesz nagy különbség, hogy a rendőrök igazoltatnak és észreveszik?:S

    Mikor lehet lerakni A korlátozatlan vizsgát?

    Milyen motort ajánlanátok Nekem, úgy 200ezerig? Kawasakit néztem, de abból nem találtam 125öst, pedig elérhető áron volt.. BMW-ből 1200ccm-es találtam, 2.8 milla.. Hondakból találtam párat, de az meg drága a "kinézetéhez" és a "tudásához" képest.


    Kérlek Titeket segítsetek!

    UI.: Nem baj ha várnom kell addig, amíg le kell tennem a jogsit.. türelmes vagyok.:D 1x eljön az ideje:P


    Köszönöm szépen!
  • ChuckyHUN
    #221
    RG
  • dragon11
    #220
    Aham, de ez 1000ccm::DD omg ^^


    Kösz..:D még lennének kérdéseim, majd később feltenném.;-)
  • Pianista
    #219
    talán gsx vagy gsxr... nem biztos csak tippelek képek alapján
  • dragon11
    #218
    Üdv!

    Érdeklődő lettem a motorok iránt, tudom, hogy ez nem a 125cm3-es topik, de az kihalt szal ide raknám fel a kérdésem..:D



    A Suzuki típusa kéne..:S

    köszi.
  • Pianista
    #217
    enyém meg elöl, hátul küldi az olajat kifelé... DE LEGALÁBB MOSTMÁR NEM FOLYIK A BENZIN 5 HELYEN EGYSZERRE!... fel tettülk a stihl karbit... igaz hogy másfél hetünkbe telt és ki kellett cserélni a fél gyújtást... DE LEGALÁBB MOST NEM FOLYIK A BENZIN!
  • jano943
    #216
    cs
  • ChuckyHUN
    #215
    Enyémből is fröcsög hátul az olaj... Metrakit kipu:Ö
  • pszihopata
    #214
    gagyi olaj van benne
    túl rövid távon van használva
    olajpumpa átereszt
    főtengelyszimeringes
    szarul éget /kompresszióhiány,eltömődőtt légszűrő,karburátorhiba stb./

    hirtelen ennyi jut eszembe
  • Pianista
    #213
    gondolom 2 ütemű... a henger nyílásánál vagy a kipu végén??
  • boti1020
    #212
    Hello! van 1 Yamaha Dt-m van 1 kis problémám kéne 1 kis segítség...
    Berúgom a motort és valamiért kinyomja a kipufogón az olajat folyamatosan csöpög ez miért van ? :S
  • Pianista
    #211
    Hy!

    80 -as henger van most a szimón, házirezóval, babetta gyújtással... nem is kell mondanom hogy megyXD és az a kérdésem hogy átlagos -e ha megeszik 5-6 litert? mert ez képes rá! de amúgy olyan hogy 2 személlyel kerékre áll, úgy hogy a 80 kilómmal rajt ülök a tankon!
    Thx.
  • Pianista
    #210
    hallottam már 4(négy) hengeres szimóról is:D
  • Pianista
    #209
    hogyan hogy nem megy?? megszorult vagy mi?? nem forog el?? mennyire passzos a dugó bele??
  • Pianista
    #208
    nekem megy a henger de már odavan a főtengelyXD 80-ast nem igazán bírja, és szétforgácsolt még 2 tűgörgőt, csoda hogy a henger nem sérült meg(hjuh), amugy minden rendben van vele, csak csörög mint állat meg eszik:)
  • daf xf
    #207

  • daf xf
    #206
    1 henger?:D
    Miért hány hengeres?:D
  • kisszabó1993
    #205
    szasztok mizujs felétek????
    nem tudtok nekem segíteni?
    nem megy a simsonomba egy henger
    nem tudom milehet vele XD!!
  • wander01
    #204
    kinek mi jön be. ebből a régiek sztem gusztustalanok. ennek legalább motorformája van :) és faszán megy bár a pesti utakon néha borzalmas
  • Szoki333
    #203
    ma voltam a csiki-begénél a 3. kerületben de be volt zárva...
  • solo
    #202
    Ez Így már nagoyn gáz :(
    2004 es az a legszebb^^
  • Szoki333
    #201
    oké köcce utánanézek..
  • wander01
    #200
    ujak? dunakeszi aprilia szalonban volt pár :D
  • Szoki333
    #199
    tudtok olyan boltot budapesten, ahol van egy csomó 125-ös motor?
  • wander01
    #198
    hát azt nemtom, a szomszéd haveré, éppen most mek át, esti mozi lesz... (amugy ö van a képen...;)
  • ChuckyHUN
    #197
    Ez a kocsi osztálytársam unokabáttyáé (asszem:)
  • wander01
    #196
    Képz csak ugy :P



  • Pianista
    #195
    oksa:)
  • ChuckyHUN
    #194
    Közesincs a totálkárhoz:)) Holnap leírom de most mennem kell
  • Pianista
    #193
    íííí... hogy lökte föl?? úgy olvasom hogy totálkáros.
  • ChuckyHUN
    #192
    http://fiftyspeed.hu/forum/index.php?topic=30.msg2746#msg2746
    :((
  • Pianista
    #191
    jah és házi rezo kipufogó van rajta:) +egy jókora nyolcas a hátsó felniben:(
  • Pianista
    #190
    nekem van e B51 -es szimóm(kicsit nagyon megtuningolt) 75-80 -as hengerrel 4-es váltóval és hamarosan stihl karbival:) negyedikbe még nincs kihasználva az ereje, kéri az ötödiketXD most nem fogok lódítani... olyan 8-10 paci van benne:) előrerántja a hátsó kereketXD csak két gond van... 1. füstül mint állat, 2. zabál mint állat(értsd 4-6 liter)
  • wander01
    #189
    uuuu vazeg, ki lett véve a fojtás, szinte teljesen másik motor lett a kicsikéböl... uugy megy, beszarás. 70 a vége üveghangon, de a normafához hegynek fel 55-60, döbbenet. eddig egy kisebb dombra is csak feltolni lehetett. üröm az örömben, amint visszahoztuk a szervizböl, öcsi kicsit megboritotta, ugyhogy bal müanyag idom minusz.... grrr
  • ChuckyHUN
    #188
    Légyszi szavazzatok a motoromra, Chucky néven van fent
    http://www.fiftyspeed.hu/modules.php?name=Surveys&pollID=4
  • ChuckyHUN
    #187
    nem ismerem:
  • wander01
    #186
    pm. valami reakcio?
  • ChuckyHUN
    #185
    Kihez jársz?