Amire egy bajnoknak szüksége van:)
  • BlackLabel
    #71
    Hali!Egy elég régi beíráshoz szólnék hozzá:

    Írtad hogy a mostani motorodat lecserélnéd egy CBR 125 re. Mid van most?
    Egébként azért kérdezem mert én a hungaroringen pannóniaringen szoktam motorozni gsxr-600 meg Honda NSR125R-el és volt alkalmam egy napig tesztelni a cbr125 öt. Hát hogy is mondjam. Kezdem azzal hogy mivel 4 ütemű ezért viszonylag "nyomatékos" alső fordulatszámon. Ha ki van véve belőle a folytás (én olyannal mentem), akkor 160 körül van a vége és kapunk 23 asszem lóerőt ami nem túl sok. Amikor kanyarodni kell vele akkor már gondok vannak. Beül nagyon , nem lehet állítani semmit az első futóművön hogy kicsit keményebb legyen. Kanyarodás közben az eleje állandóan ki akar csúszni... És nekem nagyon kicsi volt. Nem vagyok nagy (180 cm) de alig fértem el rajta normálisan. Tudom, nem feltétlenül pályázásra kell ezt a mocit használni, hanem arra jó hogy a srácok megtanuljanak motorozni. Szerintem.

    De ha te ismered a CBR125 öt akkor semmi gond. Csak gondoltam írok valamit róla. Amúgy én még drágállom is a gépet ennyiért. Ha vennél ebből egy használtat elég jót kapnál. Pl egy aprillia rs 125.