• M0RN1NGST4R
    #78
    hagyjad már. kár az időt pazarolni egy ilyenre. Még beszélni sem tudott a kis amikor a SC megjelent.

    A játékhoz kapcsolódóan: a Tiberian Sun-ból átmenthettek volna egy két jó ötletet. Azt a játékot nagyon sokan kritizálták, mégis az a véleményem, hogy az eddigi legjobb c&c. Olyan hangulata van, ami felülmúlhatatlan. Az a tökéletes folyatatás példája. Lehettek volna itt is föld alatti egységek a nod oldalán (ahogy a TSben volt APC, devil's tounge). Bár nem sokat játszottam még ezzel, de ha jól láttam. nem lehet falakat építeni. Szerintem az is nagyon sokat dobna a játékon. (sorry, ha mégis lehet) Hatalmas ötlet volt a vegyi bomba, TS Firestormban a különböző tiberium által mutálódott élőlények megjelenése. Kicsit az az érzésem, hogy akartak csinálni három teljesen különbőző fajt, de tulajdonképpen még sem sikerültek annyira különbözőre. Majdnem minden egységnek megvan a tükörképe a másik oldalon.
    Minden esetre nagyon jó játék lett, ha lesz kiegészítője remélhetőleg az majd tovább javitja a játékot.

    aki akar egy kicsit átfogóbb cikket olvasni annak egy link:
    cnc3