• Morden23
    #67
    "ma már vannak szerintem(!!!) ugyanolyan jó de mégis sokkal szebb játékok"

    VS.

    "amúgy még nem is játszottam a Starcrafttal de olvastam róla meg utánanézegettem"

    Hát kölyök, ez így tényleg elég gáz, és ha a véleményedért nem is, ezért a megjegyzésért szét lehetne oltani.
    Az egész megjegyzésedből ennyi volt igaz: "Tudom hogy ez furán hangzik"

    Tény.

    "de nekem egy játéknál minimum 50%-ot jelent a grafika"

    Na igen, barátom, de érdemes a grafikát is a saját korán belül vizsgálgatni, és nem összehasonlítani egy 1998-as játékot egy 2007-es játékkal, mert annyi értelme van, mint a Wright testvérek toldozott-foldozott Kitty Hawk-ját versenyeztetni egy Mig29-essel.

    "Én nem szívesen játszok olyannal amit egyszerüen rossz nézni! "

    Akkor szerinted előbb-utóbb minden játék egy rakás szarrá változik, csak azért, mert elévül a grafikája? Ez elég tré felfogás.
    Játékokat hasonlítgass össze olyan dolgok alapján, amik nem tudnak elévülni: játékélmény, hangulat, iránytíthatóság, szavatosság. StarCraft-ot még akkor is játszani fognak, amikor már a Crysis második részét is lehúzták a klotyón. NEM (!!!) a grafikája, hanem az általa nyújtott játékélmény miatt.

    "Na de ez szigorúan magánvélemény"

    Véleményed akkor van, ha kipróbálsz valamit. Neked nem véleményed, hanem megérzéseid vannak. Az téynleg nem érdekel senkit.