• leeloodallas
    #145
    Hy! Én egy somogyi faluban élek, Jákóban. Nálunk egy Hungarocom nevű pesti cég "szolgáltatja" a netet, bár csak két éve. Monopol helyzetben vannak, hisz semmi más lehetőség nincs a szélessávú netezésre. Most duplázták a sebességet, így 1(!!!), azaz egy megabit az elméleti sebesség. Ez havi szinten potom 13000, azaz tizenháromezer magyar forintba kerül. Nekem a másfél évem alatt úgy 3-4 hónap volt problémamentes, de a január például arról szólt, hogy fél nepig volt net (az elméleti sebesség 1/3-1/4 része), aztán fél napig semmi. A több tíz bejelntésből 2-3 alkalommal vizsgálták ki a jelentett hibát, a legtöbb esetben hülyének akartak nézni. Aztán március közepén az új igazgató elismerte, hogy halvány fogalmuk sincs a hiba eredetéről, hogy mit tehetnének, ezért az elnézésemet kéri az elmúlt másfél év alatt, másnap pedig kiküldték számomra a rendes havi csekket, mert a szolgáltatás megfelel "az európai standardnak". Bár ez egy viszonylag kis cég, én a biztonság kedvéért nem fizetem be a csekket, és a még nagyobb biztonság kedvéért feljelentem a céget minden lehetséges fórumon. Javaslom ezt az utat mindenkinek!