• gyozo
    #139
    Azért egy kicsit előjöhetne pár emberből az "örüljünk, hogy van lyuk a s***ügkön" életérzés halványan.
    Vagy túl vén f*sz vagyok már, de emlékszem még az első szines hírekre, az egykori MTV2-n, miszerint egyes művész emberkék mennyire lelkendeznek, hogy milyen jó ez az Internet. Akkoriban és még a 14400-as modemem mögül kaptam fel a fejemet bambán felfigyelve a hirre, mert éppen el voltam foglalva azzal, hogy a 14400-es modemmel hossza kűzdelem árán lehúzzak egy kapitális, 260 kilobyte méretű, ledér öltözetű hölgyet ábrázoló képet, akinek egy idegen objektum becsúszott az egyik testnyílásába. Akkor ez még a BBS keretin belül zajlott és röpke 10-20 perce időt vett igénybe a többszori modem leszakadás miatt. Akkor még csak legyintettem egyet, hogy az Internet is csak olyan lesz, mint a Mars expedíció, ha élek 100 évig, talán megérem.
    Eltelt az emberi léptékben igazán nem soknak mondható 15 év, és most nem merem ideírni, hogy mennyit töltök le egy hónap alatt az amúgy cikk szerint eszméletlen gáz, nagy marketing átb*száson keresztül, amit azok a szemét T-sek DSL-nek álcáznak.
    Most akkor át vagyok verve vagy nem, kedves cikk író? Tessék már nekem jól megírni, mert nem tudom