• Gerygrey
    #135
    Értem a problémát, de az a user aki anno előfizetetett 2 Megabitre oszt' most majdnem 7 Megabit, az jobb, ha hallgat :-)
    Az új usereknél viszont genyóság, hogy előfizet 8-ra és örül ha 3-on megy...

    Már megbocsáss, de mi a különbség? Ugyanúgy havi 10 rongyot fizet, ugyanazt a szolgáltatást várja el, teljesen jogosan.

    De hát a magyar ilyen... mindig nyámorog valamin. Ha a szomszédnak 8 megabit akkó' nekem mér' 7 ?
    Te nagyon nem érted mi a probléma. Itt az van, hogy reklámoznak egy szolgáltatást, majd az apróbetűbe leírják hogy nem is ennyi az annyi, amit pofátlanságnak tartok. Mert így bárki reklámozhat mindenféle szirszart, aminek semmi köze a valósághoz, például hogy ingyen adja a boltban a kenyeret, az apróbetűbe pedig leírja hogy 200 Ft kezelési költség megfizetése után.

    Nem kell itt a 33.6-os modemekkel meg az ISDN-el jönni, nekem is volt jópár évvel ezelőtt, de azóta nagyon sok minden változott. Ez most olyan mintha azt mondanád: "miért nyavajog a nép hogy nincs körgyűrű meg több autópálya, hiszen húsz évvel ezelőtt is csak kétsávos utak voltak, mégis tudtunk közlekedni"