• Gerygrey
    #114
    1. Ingyé' kaptad, ha emelték.
    Ha viszont most fizetek elő, akkor én 8 megabitre fizetek elő, nem 1-2 megabitre, tehát itt nem arról van szó hogy lett-e emelés vagy nem lett, hanem hogy jelen állapotok szerint a 8 megabites csomag áráért nem 8 megabites csomagot kap a t-online ügyfél.

    2. Ha kisebb, lett, mint amilyen volt, reklamálsz, 100%, hogy foglalkoznak veled és megoldják.
    Ugyanaz a szitu, ha új ügyfél vagyok, mit csináljak? Akkor simán átbasztak?

    3. Akkor most szépen mindenki írja le, hogy mire is kell neki 8 megabit, de akár 4? Warezolni? Akkor meg talán hagyjuk...
    Aha, tehát a piacon is számoljak be arról hogy mi a tervem azzal a 8 darab tojással amit vásárolni szándékozom? Mert ha Demszkyt akarom dobálni vele akkor nem kapom meg, vagy mi? Ez nem így működik. Mert akkor én is mondhatom, hogy "hát sajnálom, véletlenül elnéztem a számlát és egy nullával kevesebb lesz az általam befizetett összeg végén?"

    Nekem Chellom van, és igen, warezre kell a 10 megabit, mi másra. Ha nem lenne warez, bőségesen elég lenne 1 megabites net. Szóval ne mondd hogy "ha warezolsz kussolj" mert ha megszűnne a warez, igen sokan dobnák vissza a 8-10 megabites előfizetésüket.