• izsook
    #113
    Nekem stabil 2 megám volt (i n v i t e l) minden zsír nincs szakadás nincs sebesség csökkenés csak öröm és dalolás hajnalokig tartó orgia.........
    Szóval megemelték "8" megára lemérem az 5700-6800-as érték már jó volt, de a kedvenc játékkommal BF2-vel való játék annyiba maradt, hogy 2 percenként ledobált és mindig újra kellett csatlakoznom eltelt 1 hét még mindig szar gondoltam biztos még a megemeléssel foglalkoznak, de kiderült, hogy ez már a megemelt változat, na akkor mondom csináljanak valamit, mert a sebesség az nem érdekel, de legalább a kapcsolatom legyen folyamatos. Kijön a szerelő délelőtt, mondtam neki, hogy nem vagyok otthon, majd délután nem nagyon ért rá, kérdem tőle, hogy miért is akar bejönni? Mit akar megnézni a gépemen? Mert hogy mióta megemelték a sávszélt azóta nem volt se software se hardware cserém. Ja akkor rárakok egy szűrőt a központba. Már ez kicsit gyanús volt, mondom mindegy rakjad, majd szólok megint, ha nem javul, a szűrő annyi volt, hogy le vették 4700-ra, ennyit mérek maximum a hivatalos programmal a szolgáltató oldalán. Na most akkor miért fizetek 8 megát, ha csak 4-et kapok? Szerintem ez a sávszél emelés egy nagy kamuháziság, és tömegesen kellene fellépni ellene, csak sajnos sok a birka.