\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • Kaszi46
    #113
    mámu akkor shitmat ám!:)




    (ha vaalkinek nem tudná elolvasni a flyer-en:D)
    Henry Collins azaz Shitmat márciusban már járt nálunk, aki ott volt, láthatta, hogyan kergette őrületbe közönségét glamstereket megszégyenítő pózokkal tarkított show-jával. A koncert óta Anglia legtermékenyebb jungle/mashcore/breakcore producerének új lemeze jelent meg Grooverider címmel. A lemezen kívül a koncert apropója Henry különleges X-Mass turnéja, melynek részként mikulásruhában járja Európát, és külön erre a turnéra írt szerzeményekkel pörgeti fel a breakcore/jungle zene szerelmeseit. Az est felvezetéseként Cadik fog játszani, míg a végén Migu.


    ----------------------------------------------------------------------------

    Epsilon + Hedonist - Landlord EP állat nagyon, egy gond vot vele hogy a hardcore explosion napján hallgattam meg, teljesen felpöpöpörgetett, aztán meg nemtudtam elmenni a bulira.:\


    most látom multkori bong-ra bulit nem is hype-oltam itt.:) csodabulivolt....:P