213
\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • imrus123
    #133
    Amúgy, hogy mész le Győrbe hétfőn?
    Kocsival? Vonattal?
    Le kellene ugranom valahogy nekem is, S1ckboy-nak beígértem egy pálinkázást, mégsem baszhatom át, vagy mi a fene...:-)
  • imrus123
    #132
    na nnek örülök!!! :-)))

    viszont én spec bong-ra-t még nem láttam élőben, így sajnálom ezt a holnapi napot...
  • Kaszi46
    #131
    hmmm, én spec nem vágtam, de most utánanéztem és valóban! Akkor mehetek győrbe is.:D

    A therapy-s lineup meg változott, bong-ra nem lesz, viszont fexomat igen. Mondjuk én kicsit jobban is örülök ennek, mert bong-ra-t volt szerencsém már 4szer élőben látni, és még fog is jönni ígérete szerint.
  • imrus123
    #130
    .--))))))

    elkúrtam a dátumot, basszus.most hétfőn lesz győrben, s1ckboy a tlasila-el....de gondolom vágjátok.

    a ílegfontosabb viszont! holnap lesz bong-ra vagy nem?!
  • Kaszi46
    #129
    BLÆRG- Dysphoric Sonorities új album, ingyenesen letölthető legálisan


    http://www.bottle-imp.com/download/download.php?action=byfileid&dl_id=25
  • Kaszi46
    #128
    Hali! Mi volt hétfn Győrben?
  • imrus123
    #127
    Helló!!!!!

    Tegnap fedeztem fel ezt a breakcore topicot, gondoltam regisztrálok.
    Hétfőn nem megy valaki Győrbe?
  • m5zi
    #126
    :) aki él és mozog
  • xy21
    #125
    dobj egy emesen címet
  • Kaszi46
    #124
    oks, de azt már inkább msn-en vagy soulseek-en.



    #123- én menek
  • ThisZip
    #123
    Hy all!

    Ki megy Therapyra? :D
  • xy21
    #122
    szerintem jöhetnek az albumok
  • Kaszi46
    #121
    nem a legjobb minőség sajnos:(
    http://data.hu/get/203883/ed_cox_life4land_-_clown_fi_get_murked.rar.html
  • xy21
    #120
    szerintem csak ez:D egyenlőre^^
  • Kaszi46
    #119
    megvan, csak ez a szám kell, vagy a többi albuma is?
  • xy21
    #118
    valakinek megvan?: ed cox - clown fi get murked?
    megköszönném
  • Kaszi46
    #117
    kihagyhatatlan, fexomat
  • Kaszi46
    #116
    köszi, érdekes ötlet. remélem néhány track megéri a felnőttkort, és lesz belőle hosszabb változat is.:)
  • Hardstyl3r
    #115
    egy kis újévi ajándék:)

    [BM001]VA - No Time To Waste
  • RastaFACE
    #114
    Cadikról szó se volt :fog: Migu meg lebetegedett!!
    A buli pedig fenomenális volt!
    Lehet készülni erre :

    Január 12. @ trafó bár

    ISTARI LASTERFAHRER ( D )

    pontos line up, meg minden hamarosan.
  • Kaszi46
    #113
    mámu akkor shitmat ám!:)




    (ha vaalkinek nem tudná elolvasni a flyer-en:D)
    Henry Collins azaz Shitmat márciusban már járt nálunk, aki ott volt, láthatta, hogyan kergette őrületbe közönségét glamstereket megszégyenítő pózokkal tarkított show-jával. A koncert óta Anglia legtermékenyebb jungle/mashcore/breakcore producerének új lemeze jelent meg Grooverider címmel. A lemezen kívül a koncert apropója Henry különleges X-Mass turnéja, melynek részként mikulásruhában járja Európát, és külön erre a turnéra írt szerzeményekkel pörgeti fel a breakcore/jungle zene szerelmeseit. Az est felvezetéseként Cadik fog játszani, míg a végén Migu.


    ----------------------------------------------------------------------------

    Epsilon + Hedonist - Landlord EP állat nagyon, egy gond vot vele hogy a hardcore explosion napján hallgattam meg, teljesen felpöpöpörgetett, aztán meg nemtudtam elmenni a bulira.:\


    most látom multkori bong-ra bulit nem is hype-oltam itt.:) csodabulivolt....:P
  • Hardstyl3r
    #112
    Epsilon + Hedonist - Landlord EP

    töltsétek:)

    mellesleg ez még mindig nem jelent meg pedig nagyon várom:
    [KSHEEPV007] DJ Hidden - Past the Flesh
  • Kaszi46
    #111
    V.A. Sick Compilation, 2CD, Acidsamovar Records

    ez megvan esetleg valakinek?
  • Kaszi46
    #110
    jaja, zsír nagyon az album.
    Érdekes hogy Magyarország ilyen hatással van rá. Mármint az, hogy ha valami köze van az albumnak MO-hoz, akkor igen erős szerepet kap a klasszikus zene. Így volt ez a Rosz csillag alatt született albumnál, és mostaninál is.

  • Hardstyl3r
    #109
    új VS album tetszik a klasszikus műfaj break-el keveredve
    nagyon megnyugtató cucc:)
  • zerosdfd
    #108
    Na, ez egy nagyon jó hír! Köszönjük!
  • Kaszi46
    #107
    megjelent az új venetian album!!!


    venetian snares
    my downfall (original soundtrack) planet-mu
    october, 2007

    1. colorless
    2. the hopless pursuit of remission
    3. hollo utca 2
    4. room 379
    5. integraation
    6. hollo utca 5
    7. hollo utca 3
    8. my half
    9. hollo utca 4
    10. my crutch
    11. i'm sorry i failed you
    12. picturesque pit
    13. if i could say i love you
    14. mentioning it


    letőőőőttttéééss:
    demonoid.com, egyéb torrent oldalak, oder soulseek
  • ThisZip
    #106
    Kaszi jól mondja! Ha rá tudsz hangolódni a zenére, vagy találsz benne olyasmit, ami megfog, akkor utána már akár jól is érezheted magad egy ilyenen! :))) Hasonló eset volt még régebben egy haverral. Elvittem egy drumandbass bulira, az eleje teccett neki amikor még alapozták a zenét, de utána nem annyira amikor jöttek az "erősebb dallamok" :D. Buli legvégén amikor chillout volt levezetésnek, akkor sajna csak ugy elvolt magában, mivel nem vette föl a ritmust. Utána adtam neki zenéket és szinte "rászoktatás" kérdése volt, hogy megszeresse a zenét.... :D Én is először dnb-vel ismerkedtem meg utána jött a jungle,hc,breakcore stb. stb... ;)
  • Kaszi46
    #105
    Szerintem ez az elvontság, illetve bizarrság magából a zenéből fakad. Legalábbis én úgy gondolom, eléggé elvont, és sok előadó esetében bizarr maga a zene is, így a bulik is arra sikerednek.:)

    Mondjuk az elvont fogalom ugy nagyjából fedi a stílus jellemzőit, de ezen belül még vannak az elvontan bizarr előadók is. pl shirach, donna summer, shitmat, ebola, scottch egg stb.
    Nekik nemcsak a zenéjük beteg(jó értelemben) teljesen, hanem a fellépéseiken is az előadásmódjuk, és az öltözködésük is az.
    Elég sokan használnak itt a breakcore-on belül különböző jelmezeket, kiegészítőket a fellépéseik során. Persze ugyanúgy megvannak itt is a "komoly" előadók, akik "normálisnak" mondhatók.

    A másik az, hogy ezek a képek videók, a bulik után megtekintve, 10 százalékát nem tudják sajnos visszaadni annak a hangulatnak, atmoszférának, ami egy egy ilyen party-n van.

    Azt ajánlanám neked, hogy nézz le egy ilyen buliba. Idén hálistennek lesz elvont, és elvontan bizarr buli is:DDD
    Szal Bong-ra, kid606, venetian idén, ezeken szerintem te is jól éreznéd magad, utána meg már nem kell sok, hogy a bizarr is bejöjjön, arra meg ott lesz decemberben shitmat.:)

    na akkor ezt jól megaszontam, remélem nem lett túl zagyva:)


  • Hardstyl3r
    #104
    sose voltam ilyen bulikon, de így a képekből elég bizarrnak és elvontnak tűnik az egésznek az atmoszférája

  • Kaszi46
    #103
    ¤{ Welcome To The Jungle }¤

    Helyszín: Trafó Bár Tangó, Budapest
    Dátum:Szeptember 28. Péntek
    Fellépő:
    Rotator (F),
    Any Maniac
    B2B B.L.O. (A),
    Reza, Mesterházy
    Jegyár: 800 forint

    www.myspace.com/mrkillakarotator



    "fucktothemusic6. születésnap + welcome to the jungle sorozat nyitóbuli pénteken trafó bárban:

    A Welcome To The Jungle sorozat a Trafó a Fucktothemusic booking és a Self Dest Clothing közös rendezvénysorozata, mely a 2007-2008-as klubszezonban a reneszánszát élő breakcore és jungle műfajok meghatározó és akutális képviselőit mutatja be havi 1 alkalommal. A sorozatot nyitó estének két kiemelt aprópója is van. Az egyik a Fucktothemusic booking 6. születésnapja, a másik pedig hogy a Fucktothemusic-al baráti viszonyban álló graz-i Elevate fesztivál budapesti beharangozó bulija lesz, egy az osztrák fesztivál közeli duo b2b setjével.
    Az est fő fellépője a francia Frank Tavoli azaz ROTATOR lesz, aki az európai breakcore szintér egyik fontos alakja. Saját kiadójával a Peace Off-al és annak alkiadóinak közel 50 kiadványával a háta mögött évek óta szállítja olyan előadók lemezeit mint pl. Venetian Snares, Drop The Lime, Sickboy, Cardopusher. Mielőtt azonba azt gondolnánk hogy elsősorban a kiadó miatt érdemes figyelni rá, óriási tévedésben vagyunk. Maga a tény, hogy Dj Rupture mix-ek tömkelegében szólalnak meg trackjei önmagában eléggé árulkodó, de ragga-jungle-breakcore alapú teljesen live setjei is kivétel nélkül mindenkit kétvállra fektetnek, legyen szó klubbokról vagy a belgiumi Dour fesztivál tömött több ezer fős sátráról.
    Az est másik fellépője a tavalyi Fucktothemusic születésnapról már jól ismert osztrák Any Maniac és B.L.O duoja,, akik az elevate crew tagjaiként turnéznak a környező országokban, hogy a környék garantáltan leghangulatosabb és legkomolyabb felhozatallal rendelkező elektornikus zenei fesztiválját hirdessék.
    Az est felvezetéséről Reza gondoskodik egy old school jungle alapú set-el, míg a Rotator túlélőit Mesterházy fogja a biztonság kedvéért mégegyszer átmozgatni. Figyelem! Az este folyamán Rotator set-je alatt " nem fizet, kap " italakció a dj pultnál, amíg a készlet tart!!!"
  • Kaszi46
    #102
    "fucktothemusic ősz előreláthatólag... rotator, droon, sickboy, alec empire, kid606 plusz persze a snares pótlás ingyenesen!"

    szept 28 ROTATOR
    nov 10 BONG RA
    dec 8 SHITMAT
    ( külön X-mass set sok jelmezzel és új anyaggal )

    minden a trafó bárban felettébb baráti belépővel és nem fizet kap italakcióval, amit a decemberi snares bulin sokan megtapasztalhattak :)
  • Kaszi46
    #101
    jaja köszi! Tudtam amugy róla, de sohasem árt egy kis emlékeztető.:P

    A bulin voltam, ismét egy felejthetetlen élménnyel lettem gazdagabb!


    videó a buliról:
    Sátáni szex alienekkel

    Közkívánatra: Otto Von Schirach és Pándi újra

    Amúgy teljesen elmebeteg volt az egész, de jó értelemben, már ha lehet ilyet monani.
    Totál szürreális volt az egész, úgy éreztem magamat mintha egy idegen bolygóra kerültem volna.:P
    ráadásul nagyon jól szólt a cucc, ez még plusz rátett az egészre pár lapáttal.
    (a videokon sajna nem igazán jön át miért is érzem megint úgy, hogy egy kihagyhatatlan, megismételhetetlen buli volt.

    no mind1, örülök hogy ott lehettem.
  • Dav999 #100
    még pótolhatsz
    http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=12202
  • Hardstyl3r
    #99
    na ez kéne még nagyon nekem!
    de úgylátom még nincs kinnt mp3-ban a neten:(
  • Kaszi46
    #98
    Otto Von Schirach + pándi video

    ehhhhh, ezen ott kellett volna lennem:((((
  • Hardstyl3r
    #97
    imádom énis sokat játszottam vele c64-en meg a Yie Ar Kung fu val is annak idején
  • Kaszi46
    #96
    állat nagyon! nekem a international_karate_knightmare track jön be a legjobban róla. főleg az után hogy meghallottam a régi kedvenc c64es játékom hangjait benne:)
  • Hardstyl3r
    #95
    na feltöltöttem innnen
    szedhetitek ezerrel, én mondom egy mestermű ez a lemez! amúgy nemrég óta hallgatok breakcore-t nemismerek sok előadót:) inkább hardstyle hardcore, gabber, industrial hardcore, terror zenékkel van teli a vinyóm:)
  • Kaszi46
    #94
    dragoncock track nadzson jó!

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    fucktothemusic ősz előreláthatólag: rotator, droon, sickboy, alec empire, kid606 + snares pótlás ingyenesen!"

    SZEPT. 28 @ TRAFÓ BÁR

    ROTATOR ( FR - PEACE OFF )

    support: TBA

    www.myspace.com/mrkillakarotator

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    The Bug vs Soundmurderer Peel Session 12/11/03.mp3

    raggacore

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



    ladyscraper - the death of mary poppins



    ez meg üt vág:)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    SiCk & DeStRoY [NSF] - SyNcOpAtHiC dUbPlAtE pRoMoMiX

    Playlist:

    nsf - deadly venoms (syncopathic 004)
    nsf - shadow in the dark (exegene 034)
    nsf - disconnect dat man (dub)
    nsf - sneak preview (dub)
    nsf - that amen tune (dub)
    sub - crystal (nsf - destroy2k remix) (syncopathic dub)
    nsf - demons in my mind (dub)
    nsf - the flyin fist of fear (13Music dub)
    sub - ice cave (thermal dub)
    nsf - trapped (dub)
    nsf - save our souls (exegene 034)
    nsf - nautilus (dub)
    nsf - fire eater (dub)

    emmeg kicsit lassú, kicsit langyi.:)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    #92-ezt honnan lehetne lekapni?