\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • Kaszi46
    #105
    Szerintem ez az elvontság, illetve bizarrság magából a zenéből fakad. Legalábbis én úgy gondolom, eléggé elvont, és sok előadó esetében bizarr maga a zene is, így a bulik is arra sikerednek.:)

    Mondjuk az elvont fogalom ugy nagyjából fedi a stílus jellemzőit, de ezen belül még vannak az elvontan bizarr előadók is. pl shirach, donna summer, shitmat, ebola, scottch egg stb.
    Nekik nemcsak a zenéjük beteg(jó értelemben) teljesen, hanem a fellépéseiken is az előadásmódjuk, és az öltözködésük is az.
    Elég sokan használnak itt a breakcore-on belül különböző jelmezeket, kiegészítőket a fellépéseik során. Persze ugyanúgy megvannak itt is a "komoly" előadók, akik "normálisnak" mondhatók.

    A másik az, hogy ezek a képek videók, a bulik után megtekintve, 10 százalékát nem tudják sajnos visszaadni annak a hangulatnak, atmoszférának, ami egy egy ilyen party-n van.

    Azt ajánlanám neked, hogy nézz le egy ilyen buliba. Idén hálistennek lesz elvont, és elvontan bizarr buli is:DDD
    Szal Bong-ra, kid606, venetian idén, ezeken szerintem te is jól éreznéd magad, utána meg már nem kell sok, hogy a bizarr is bejöjjön, arra meg ott lesz decemberben shitmat.:)

    na akkor ezt jól megaszontam, remélem nem lett túl zagyva:)