• PyRex
    #126
    Nekem 8, hogy miket magyarázol be magadnak. Tudom persze, senki nem nézi a győzikét, mégis mindenki arról beszél, hogy "jajj a múltkori részben is láttad, hogy..." - TEHÁT NÉZIK. Mellesleg ne Budapestből, vagy a saját baráti társoságodból indulj ki. Elhiszem, hogy te, vagy ők nem nézitek - én sem teszem. De ettől még rohadt sokan teszik. Ez nem csak az AGB felméréseiből derül ki, hanem abból is, hogy a győzike nevével fémjelzett dolgok iránt nagyobb a kereslet, stb. Most ebbe nem mennék bele, de hidd el, hogy nem hülye emberek találják ki, hogy miből lehet pénzt csinálni. Ha győzikére nem lenne igény (meg a többi szemét műsorra), akkor 1 pillanat alatt eltűnne a süllyesztőben. Ezzel lehet vitatkozni, de ez akkor is tény, mégha neked nem is tetszik. Ha szerinted a kúltúrára lenne igény, akkor miért bukott meg az összes kultúrális műsor még anno a TV2 indulásakor...? Vagy miért nincs a Duna TV-nek 3 milliós nézettsége? Vagy miért nem mindenki a National Geographic-et meg a Spektrumot nézi? Azért barátom mert a győzike a nagy többséget jobban érdekli...