• atiwrc
    #2416
    Régebben néztem is ezen a linken régi versenyeket, csak mindig elfelejtettem a pontos címet :D, most leszedtem az xspf- fájt ezek szerint én az amcsi linket néztem, de van eu-s meg ausztrál link is, most mindhármon más műsor volt. A két régi jól futott, az ausztrál is ment de ilyen 60FPS-es videó, amit vagy a vlc-m nem visz jól, vagy csak az én szemem ilyen rossz, hogy nekem ez valótlan túl gyors, kicsit olyan hirtelen mozognak a kocsik. De letölött mkv-val és webes felületű videókkal is voltak ilyen gondjaim.

    Spíler van de mit érek ha nem adják majd, mint tegnap a superbike edzést :D Pedig mennyi időt elcsesztem az este hogy legyem elég hely mindent felvenni....
    Ráadásul a t-home-os box (a kicsi intek, amivel egyébként teljes mértékben megvagyok elégedve, stabil kütyü, HD vagy nem HD az adás az nem érdekel....) sajnos 5 órakkor mindig ujraindul ami 30-45 másodperc. Csak az okát nem értem miért, hiszen ha pont akkor nincs bekapcsolva( tehát készenléti állapotba van), akkor később sem tölt sokkal tovább bekapcsoláskor, csak ha áramtalanitva van akkor kell várni de akkor meg többet 1-2 percet. Bár lehet hogy máskor készenlét alatt a háttérben megcsinálja pontban 5kor ezt a valamit.
    Ma reggel superbike warmup lap vége utolsó ember feláll a rajtrácsra, átvált a kamera az első sorra és "Kérem Várjon" , az első kör felénél jött vissza a kép :(
    Ahogy sejtem majd a Race2-nél is hasonló lesz a helyzet holnap reggel, a Supercarst még majd meg fogom nézni, de nem zárnám ki hogy voltak futamok amik pontba 05:00-kor rajtoltak magyar idő szerint.. :(

    Egy LeMans felvételnél elfogadom ha annyi hiányzik, (többet vesz el a reklám....), de egy sprint jellegő versenynél hogy pont a rajt ne legyen meg, ez értelmetlenné teszi az egész felvételt.

    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.02.25. 18:14:09