2613
  • Szabi #2453
    jó volt a közvetítés, még sok ilyet, viszont nálam volt egy fura magas hangú bugás az egész műsor alatt, de reklámnál nem.. nem tudom hogy ez a telenor hibája-e.. de nem volt túl kellemes :D

    egyébként az idei év eddigi legnagyobb csalódása :DD


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk az is durva, hogy állítólag eredetileg így írták rá az autóra :DDDDDDDD
  • RatBaG #2452


    mikor az elején czollner beurrantot egy sor baromságot, felszisszentem. most ő a palik, valahogy ki kéne javítani úgy, ne legyen egyből sértődés. :D
  • Dietrich
    #2451
    Egyébként fasza volt a minőség samsung tv appon! vannak néha teljesen élvezhetetlen dolgok képoleg..PL ismétlés volt ilyen.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2017.03.04. 18:17:08
  • Dietrich
    #2450
    Valami Baski gyerek...nem ismerem nem hallottam még róla, de jó mestere lehetett, hogy így képbe van a szériáról. Gyulám meg érződik fogékony az újra és tetszik neki.
    ...
    ...
    ...

    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2017.03.04. 18:16:07
  • SimaSuna #2449
    A másik az egy fasza szakértő srác. Büszke vagyok rá(d) :D
  • bmwcrash
    #2448
    Nagyon nagyon jó hatással van gyulámra. Azt hittem, hogy olyan lesz mint a DTM(ami katasztrofális volt), így egész nézhető. Amúgy életemben nem hallottam a másik tagról, de látszik, hogy ő legalább ért hozzá.
  • Ulvar
    #2447
    És a másikról mi a vélemény?
  • RatBaG #2446
    gyorsan aludni akartam a futam előtt egy fél órát, mikor gyulám megszólalt, egyből kipattant a szemem.
  • bmwcrash
    #2445
    NEEEE. Czollner.
    Nemtudom ki lehetett volna rosszabb választás.
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2017.03.04. 15:47:00
  • Szabi #2444
    hamarosan kezdődik, remélem nem lesznek idegesítőek a magyar kommentátorok
  • Ulvar
    #2443
    Ludo nagyon kellett a DJRba. Tényleg lesz a Triple 8nek ellenfele idén, és az biztos hogy nem a PRA lesz.
  • Ingy2
    #2442
    Tudom de legalább láttam valamit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szorták rendesen a büntiket a futamon. xD
  • Dietrich
    #2441
    Sajna igen...tavaly nem volt ilyen egyszer sem.
    a mások amit belinkeltél stream ahol nézhető csak gyengébb minőségen.
  • Ingy2
    #2440
    Live link másik
    VLC nálam szaggat mocskosul:(
  • Dietrich
    #2439
    Szombat
    05:40 - 07:40 /78 kör
    (Spiler Tv 15:45 felvételről)
    vasárnap
    05:40 - 07:40 /78 kör
    (Spíler TV 11:45 felvételről)

    stream link élő adáshoz a bennerben
  • Ingy2
    #2438
    Kvali hájlájt

    Kvali eredmény
    Első kettő között az a különbség atyagatya
    Most nézem Scotty megkapta Ludo-t?
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2017.03.03. 16:41:40
  • RatBaG #2437


  • dave9004
    #2436
    nekem a sima fekete :D
  • RatBaG #2435
    http://www.supercars.com/news/championship/poll-vote-for-your-favourite-2017-livery/
  • Dietrich
    #2434
    Ilyen kezdési időkkel és remélhetőleg egy jó versennyel lehet új híveket szerezni, hogy van élet a DTM és WTCC-n kívűl és nem is akár milyen.
  • Dietrich
    #2433
    kizárt...
    előbb veszi meg Vajna a 3db DS csatornát, mint sem bekerülne.
  • bosco05 #2432
    Kiraktam, köszi
  • Ingy2
    #2431
  • Ulvar
    #2430
    Amúgy a bannerben van egy hiba ami fun fact mert az LDM balfaszkodásának köszönhetően a jobb felső sarokban álló Matt Chahda nem a Supercarsban fog indulni, hanem a Super2-ben (új neve a Dunlop szériának). Mivel nem kapta meg a superlicensét, így helyette nagy valószínűséggel Aaron Russell fog indulni. Bejelentve még nincs!
  • Szabi #2429
    remélhetőleg lesz hamarosan a Diginél is..
  • El Gigante
    #2428
    köszi!
  • Ulvar
    #2427
    Spíleren már látható. Szombaton 15:45-kor kerül adásba Adelaide 1. futam vasárnap 11:45. Adelaide 2. futam Persze felvételről.
  • Ulvar
    #2426
    Összes futam letölthető innen. Akár ki is tehetitek bosco ezt a linket is.
  • bosco05 #2425
    Igen, Dietrich elírta azt amit fentre kitettünk, majd megírta újra jól és hogy ne kattintsanak a rossz linkre töröltem a rosszat :)

    szerk: pedig lehet kommentet is szerkeszteni :p
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.02.26. 14:41:26
  • atiwrc
    #2424
    Megkavararodtak a hsz-ek? Mintha amire válaszoltam a saját hszm főlé került volna :D
  • El Gigante
    #2423
    2016 bathurst 1000 honnan tudnám leszedni jó minőségben? Még egy normális összefoglaló videót sem találok!
  • RatBaG #2422
  • RatBaG #2421
    bathurst után borulok meg mindig, meg sorban az endurance versenyek feltorlódnak. :)
  • Dietrich
    #2420
    Hajrá Craig és Scott :)
  • bosco05 #2419
    Köszi! Ki is raktam. Akkor már csak annyi van hátra, hogy induljon a szezon :)
  • Dietrich
    #2418
    Akinek nincs Spiler tv a szolgáltatójánál pl. Digi, azoknak van egy jó minőségű stream amihez kell a VLC-t is telepíteni PC-re/laptopra vagy androidos eszközre.
    Ausztrál autó/motorsport oldal ezen az oldalon kattintani kell a "If there is a Formula 1, MotoGP or V8 Supercar race on right now, it will be streamed here" feliratra és a VLC megnyitja a streamet.
    vagy
    erre kattintva egy fájlt lehet letölteni a gépre és azt kell megnyitni a VLC programmal.
    Itt a teljes hétvégi programot adják, tehát a betét futamokat is (azok sem rosszak csak nagyon korán kell kelni hozzá)és maguk a versenyek is elég jó minőségben nézhetők. Amikor nincs versenyhétvége akkor korábbi versenyeket ismételnek.
  • Dietrich
    #2417
    a Supercarst még majd meg fogom nézni, de nem zárnám ki hogy voltak futamok amik pontba 05:00-kor rajtoltak magyar idő szerint.. :(

    amikor megtörténik a vekker állítás március/áprilisban náluk akkor pont jó a kezdés általában a mi időnk szerint. :)
    a legtöbb olyan 5:30 a 2. futam aznap 7 óra körül szokott kezdeni.
    Adelaide ilyen szempontból nem jó most, mert 9,5 órával járnak előttünk.

    Szombat
    05:40 - 07:40 /78 kör
    vasárnap
    05:40 - 07:40 /78 kör

    nem volt szó róla, de mindig időkorlát is van a versenyeken, tehát itt max. 2x2 óra vagy 78 kör a táv a sárgáktól függően.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2017.02.25. 18:25:00
  • atiwrc
    #2416
    Régebben néztem is ezen a linken régi versenyeket, csak mindig elfelejtettem a pontos címet :D, most leszedtem az xspf- fájt ezek szerint én az amcsi linket néztem, de van eu-s meg ausztrál link is, most mindhármon más műsor volt. A két régi jól futott, az ausztrál is ment de ilyen 60FPS-es videó, amit vagy a vlc-m nem visz jól, vagy csak az én szemem ilyen rossz, hogy nekem ez valótlan túl gyors, kicsit olyan hirtelen mozognak a kocsik. De letölött mkv-val és webes felületű videókkal is voltak ilyen gondjaim.

    Spíler van de mit érek ha nem adják majd, mint tegnap a superbike edzést :D Pedig mennyi időt elcsesztem az este hogy legyem elég hely mindent felvenni....
    Ráadásul a t-home-os box (a kicsi intek, amivel egyébként teljes mértékben megvagyok elégedve, stabil kütyü, HD vagy nem HD az adás az nem érdekel....) sajnos 5 órakkor mindig ujraindul ami 30-45 másodperc. Csak az okát nem értem miért, hiszen ha pont akkor nincs bekapcsolva( tehát készenléti állapotba van), akkor később sem tölt sokkal tovább bekapcsoláskor, csak ha áramtalanitva van akkor kell várni de akkor meg többet 1-2 percet. Bár lehet hogy máskor készenlét alatt a háttérben megcsinálja pontban 5kor ezt a valamit.
    Ma reggel superbike warmup lap vége utolsó ember feláll a rajtrácsra, átvált a kamera az első sorra és "Kérem Várjon" , az első kör felénél jött vissza a kép :(
    Ahogy sejtem majd a Race2-nél is hasonló lesz a helyzet holnap reggel, a Supercarst még majd meg fogom nézni, de nem zárnám ki hogy voltak futamok amik pontba 05:00-kor rajtoltak magyar idő szerint.. :(

    Egy LeMans felvételnél elfogadom ha annyi hiányzik, (többet vesz el a reklám....), de egy sprint jellegő versenynél hogy pont a rajt ne legyen meg, ez értelmetlenné teszi az egész felvételt.

    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.02.25. 18:14:09
  • Dietrich
    #2411
    Mindig el vagy maradva :D
  • bosco05 #2410
    Kicsit frissítettem a topikot, bármi észrevétel, ötlet, óhaj, sóhaj jöhet :) Mit tegyünk még ki linkben? Esetleg ha valakinek lesz 100%-osan működő streamje, vagy hasonlók, akkor azt mindenképp dobnám fentre. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.02.25. 14:51:04