10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • SZilaJMaGGoT
    #329
    lol... Pontosan te okoskodsz... Igen 15 vagyok, de nem tudok mindent... Az utolsó nfs amivel játszottam az a most wanted demó volt hát elég is volt.. Azthittem valamivel jobb lesz vagy valami dehátt... Ez van.. GTR az más, az pályaverseny.. Ott okés.. De a sárgavillogó izé helyett rakhattak volna egy szétdarálható táblát vagy valami... A sinen autózást nem én találtam ki, de igaz, mert akkor is elér az ember a pálya végére ha csak nyomja a gázt... Az hülye aki eltéved egy kurva pályán amit jelöl a térkép... Én nem vitatkoztam senkivel, csak leírtam a véleményenyem, csak az olyan elfogult játékosok mint te nem képesek elfogadni a játék szarságait, ezért véded össze vissza és engem állítassz be hülyének... Ha már autós játékot csinálnak, csináljanak értelmeset, vagy csináljanak valami jövőben játszódó űrárkádot, abba beleillenek ezek a fény-nyalábok... Sötét barom tud valamit... :P Ja és nem akarom csökkenteni az nfs tábort, mer nekem abból semmi hasznom, örülök inkább, hogy nem tartozok közéjük... Az meg tévedés, hogy utálom az nfs-t, egyszerűen elmondtam a véleményem a játékról.. Egy játékot nem lehet utálni, max nem játszani vele..