22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • MaverickSXT
    #344
    fu hat itt ne nagyon akarjatok simet szvsz ezek bobozokra keszulnek ott meg nem igazan van szim es mint mar emlitettem ez inkabb a penzrol szol es az EA nek meg jo igy ,ha erdekelne oket a user is akkor mar valtoztattak volna mert gondolom nem csak mi vagyunk ezen a velemenyen,ja igen es nem vagyok fanatikus nfs rajongo csak szeretem ,de en sokkal inkabb simes vagyok ennek a jateknak csak a filingje,tudjatok en vagyok alias a rossz fiu aki buntetlenul szaguldhat ,de csak ennyi es en nem is varok mar tobbet ettol a gametol mert csak csalodas erne
  • DJ Skyline
    #343
    5-ben azért elég jó volt a fizika!
  • LeePí17
    #342
    ezt mondom :D
    ismert előadók,zenekarok nem fognak benne zenélni ez fix..
    az EA itt eljácca a játékgyárat és a tegyükazismeretlenbandátismertté feelinget :D
  • SZilaJMaGGoT
    #341
    Végülis.... Pl unwirtten law-ról nem hallottam csak ug2-be volt az is... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #340
    Tudod itt a baj... Senki nem viszi el ezt a stílust a szim felé.... : \
  • csoola
    #339
    nem
  • Dave9214
    #338
    én nem tom, én teljes mértékben megvagyok elégedve az nfs ekel, én eddig ezekkel jácottam:
    NFS 3
    NFS UG (uuu de jo volt)
    NFS UG2(nem volt rossz, csak akinek warezolt volt szarvolt a graff. de kilehetett cselezni..)
    NFS MW (már PC-n kijácottam, Most PS2n- keztem el 2 napja jáccok és már 7. ik ember:D nagyon jo, igaz meglehet unnni ugyanazon versenyek... meg nagyon csal a gép... nah de ezt tudjátok)
    Ez Arcade ha nagyon szimulátorra vágytok amibe van törés meg minden istan fasza akkor menjetek GT Legendesni vagy Toca 3-zni az a nektek való. Nekem a kedvenc autós gamem az NFS sorozat.......
  • LeePí17
    #337
    static-x, rob zombie igen ők azok..de mi a helyzet a többivel?
    ez hasonló mint a greenday( lehet akármelyik zenekar)..eddig otthon a garázsba muzsikáltak..megjelentek itt és itt, majd vitték a "pálmát"
    és ismerté váltak.
    legalábbis ez az én elgondolásom.
  • SZilaJMaGGoT
    #336
    Hát nekem az már látszott, hogy lambo van, fizika nincs... :D
  • LeePí17
    #335
    sinen autózás= "villamos" feeling. kötött pályán való autózás.
    lásd U1.
    1 pályán mehecc versenyt..megnyerted mehetsz a kövire.
    nincs beállítva senki hülyének (szvsz) csak:
    5 kép + 10mp trailerből megállapítjátok a játék tulajdonságát.
    ezt azért mégsem kéne.
    majd ha a demó kijön megtudjuk az igazságot.
    addig mehet itt a fikázás okoskodás orba-szájba.
    van még cirka 4-5 hónap megjelenésig..addig találgassunk majd :D
  • SZilaJMaGGoT
    #334
    Hát nekem azok már elég nagy sztárok akiket mondtam.. :D Bár ez szubjektív... :D
  • MaverickSXT
    #333
    igen is mr programozo fejet hajtok akkor szerinted mit is jelent?
  • LeePí17
    #332
    igaz.
    de ezt úgy értem h pl "sztár" zenekarok nem fognak benne muzsikálni.
  • SZilaJMaGGoT
    #331
    Hát számodra lehet nem.... De pl rancid, static-x, rob zombie... Nekem ezek ismerősek... :) Ja bocs ez csak ug-ból is ismerős..
  • LeePí17
    #330
    tiesto?..az OSTben..
    sztem eddig "nem" annyira ismert zenekarok voltak jelen az OSTkben.
    de sztem kizárt dolog h tiesto bácsi benne legyen.
    de majd meghallgatjuk azt is :D
  • SZilaJMaGGoT
    #329
    lol... Pontosan te okoskodsz... Igen 15 vagyok, de nem tudok mindent... Az utolsó nfs amivel játszottam az a most wanted demó volt hát elég is volt.. Azthittem valamivel jobb lesz vagy valami dehátt... Ez van.. GTR az más, az pályaverseny.. Ott okés.. De a sárgavillogó izé helyett rakhattak volna egy szétdarálható táblát vagy valami... A sinen autózást nem én találtam ki, de igaz, mert akkor is elér az ember a pálya végére ha csak nyomja a gázt... Az hülye aki eltéved egy kurva pályán amit jelöl a térkép... Én nem vitatkoztam senkivel, csak leírtam a véleményenyem, csak az olyan elfogult játékosok mint te nem képesek elfogadni a játék szarságait, ezért véded össze vissza és engem állítassz be hülyének... Ha már autós játékot csinálnak, csináljanak értelmeset, vagy csináljanak valami jövőben játszódó űrárkádot, abba beleillenek ezek a fény-nyalábok... Sötét barom tud valamit... :P Ja és nem akarom csökkenteni az nfs tábort, mer nekem abból semmi hasznom, örülök inkább, hogy nem tartozok közéjük... Az meg tévedés, hogy utálom az nfs-t, egyszerűen elmondtam a véleményem a játékról.. Egy játékot nem lehet utálni, max nem játszani vele..
  • SötétBarom
    #328
    Szerintem a sínen autózást te értelmezted félre elég szépen.. Az ug-k óta ez jellemző az NFSekre.. Zéró fizika, nyomod a nyilat, aztán arra megy, rakás kaka.. A porsche volt az első autós gém amit nem lehetett klavival jáccani, sok véristván szidta is.. Ennyit az emberekről.. Én már csak azt várom h a soundtracken legyen tiesto, és akkor már nagyon boldog leszek... omg
  • MaverickSXT
    #327
    hat szerintem te egy mas vilagban elsz,nem lettek volna sarga villogo izek?akkor meg mindenki rinyalt volna hogy elteved a palyan versenyzes kozben,amugy mondj peldat masra,a gtrbe lehet menni ossze vissza?akkor az is sinen autozas?az srs meg egy eleg gagyi jatek,de hat kinek mi,ha tobbre vagysz az nfsnel akkor meg nagyon rossz forumba irogatsz es szvsz a userek hozza szolnak a dolgokhoz es nem okadnak,az egy mashova tartozo dolog ,valoban ez egy forum pozitiv es negativ hszekkel ,de ahoz kepest hogy te utalod az nfseket ,a szavaidbol ezt vonom le,eleg sokat tudsz roluk,birom az ilyen usereket mint te van bennuk 15 ev es azt hiszik mindet tudnak,irogass nyugottan ide amit akarsz az nfs taborat nem tudod csokkenteni es a veled valo vita is falra hanyt borso ,a sinen autozast se tudod ertelmezni,vagy csak olvastad neten es jol hangzik?csak epp nem vagod mit jelent
  • SötétBarom
    #326
    Street Legal.

    Abban az adja meg hogy az 1000 lóerős verdával ijesztő kimenni az utcára.. Szétparázod magad amíg kiérsz a versenyre.. Aztán megérzed h a 320kmh az nem annyira eccerű villanyoszlopok mellett.. Na az jó gém..
  • SZilaJMaGGoT
    #325
    Töréssel is meglehet csinálni a játékot.. Pl ha törik az autó, kevesebb rendőrt dobnak be aztán csá....
  • SZilaJMaGGoT
    #324
    Törés mért ne lenne jó?? SRS kifejezetten jó játék lett volna, ha nem lett volna olyan botrányosan szar a fizika, meg kicsivel több tuningot raktak volna bele..
  • SZilaJMaGGoT
    #323
    Most wantedba átlehetett menni a sárga villogó izén?? Ennyit a szabadságról... :P A Versenyzés a lényeg nem a pálya... Ha jó egy pálya, akkor megtudja adni a kellő szabadság érzetet... Pl ha nem tudsz neki csapódni a villogó izéknek... :D Különben meg lehet oltani azért mert kicsit többre vágyok az nfs-nél, a fórumra meg nem csak pozitív véleményeket lehet okádni....
  • ngcsnet
    #322
    szerintem is, ilyen modokat még én is tok csinálni 4-hez + 3hoz
  • SiteDisagner
    #321
    Kétlem.. semmi információ nincs róla...
  • MaverickSXT
    #320
    hat errol a reszrol en se hallotam,nem lehet hogy ez egy mod?amit vki csinalt
  • ngcsnet
    #319


    és ha ezt a részt csak usában adták ki? nem lehet?
  • MaverickSXT
    #318
    szerintem a legnagyobb baj az nfsekkel hogy ez mar csak a penzrol szol es az EA nek meg igy is jo,lehetne valtozas ,de szerintem nem lesz,pl mint a midnight club 2 ben volt ,jelen vannak az ellenfelek egy adott palyaszakaszon es ravillantok arra amelyiket ki akarom hivni,aztan egy normalis cocpit ne csak a motorhaztetot lassam,a tores nem kell mert aki jatszott az srs el az tudja hogy egy verseny aztan lehet uj autot venni,volna sok valtoztatni valo ,de hat ez az EA s fiukat nem erdekli csak a bevetel szvsz es igy is el tudjak adni,en azert varom es biztos fogok is vele sokat jatszani mint ahogy mindegyikkel jatszottam,a netes resz pedig talan az nfsu 1 ben volt a legjobb,marmint chat ablakra gondoltam olyan utca szagu volt,szoltal vkinek aztan go,de aki nyomta neten az tudja mirol beszelek
  • DJ Skyline
    #317
    jó tudom,elírtam mert kapkodtam :D
  • ngcsnet
    #316
    NFS VI HP 2 (nem hs2)
  • DJ Skyline
    #315
    szerintem fake,nincs ilyen rész,legalábbis én nem tudok róla
    ezek vannak PC-re:
    NFS
    NFS SE
    NFS II
    NFS II SE
    NFS III HP
    NFS IV HS
    NFS V Porsche 2000, P Unleashed
    NFS VI HS 2
    NFS U
    NFS U2
    NFS MW
    NFS C majd
  • ngcsnet
    #314

    erről a részről mit tudtok? biztos nem mai darab, de egyáltalán kiadták ezt a részt? vagy csak fake lenne a kép? esetleg modpack?
  • Dave9214
    #313
    Igazad van, minek bele oylan törés, elégha festék kopik......
  • SiteDisagner
    #312
    Mindegy:P az NFS-ek 80%t kiakasztottam, ezzel is igy leszek, csak sokkal jobb lenne már, ha valami gyökeres újítást tudnának felmutatni...
  • LeePí17
    #311
    Kis Tanulság a törésről:D
  • DJ Skyline
    #310
    [egyetért]
    ez tetszett:
    "Ferrari bácsi sztem olyankor forog a sírjában, mikor ilyeneket "lát". ":DD és milyen igaz!
  • DJ Skyline
    #309
    meg a név...ha Békéscsaba Riderz lenne a játék neve,akkor senki nem venné meg,kb lennének pár százan akik letöltenék...
  • LeePí17
    #308
    szintúgy mint a kolléga :D
    ez a VÉGE felirat jól jön majd :D thx az 5letet :D
  • Csori
    #307
    Hjahh ... vlmelyik régi játékban a versenyek végén volt 1 kép valami hasonló felirattal h "kb így nézne ki az autód a verseny végén" ... annyi ide is bőségesen elég lenne... NEKEM.
  • MaverickSXT
    #306
    En totalissan es teljes mertekben egyet ertek veled
  • Csori
    #305
    Én igazából a canyon versenyekben bízok, a városi versenyekben már úgyse fognak újat mutatni. Az h törik az autó v nem, igazán nem érdekel. Én ált azért ülök le játszani, h kikapcsolódjak kicsit minden szabály és kötöttség nélkül. Ha szabályok szerint akarok élni, és vigyázni arra, h ne törjön az autó akkor beülök a sajátomba, és oda vissza tolom az autópályán miskolc és pest között ... de szigorúan csak 130km/h-val, h ne zúzzam le az autó orrát.
    MW-ben kopik a festés, sztem ez bőven elég arra, h lássam: "megint nem mentem tökéletes kört". Kicsit bele lehet gondolni abba is, ha pl MW-ben törne az autó akkor mennyi vérdíjat sikerülne begyűjteni, meddig lehetne bírni a rendőrökkel a versenyzést. Mindenki attól utálná a játékot, h "megint szarrá törték az autót, megint elkaptak, ezt nem lehet megcsinálni ... le is törlöm a piccsbe az egész játékot." Verseny közben se lenne a dolog hosszú életű, max 1 becsapódás, és kezdheted előlről. Így én inkább azt mondom, h jó ez ahogy van.
    Annak azért semmi értelme, h becsapódok a szembejövő autóba kb 300km/h-val, és elreped a spoiler, következő 300-as csapódásnál bereped az üveg (esetleg kiesik), és majd valahol az 50. csapódásnál válik használhatatlanná az autó ... ami azt jelentené, h a versenyt simán befejezem, mert 50 csapódás 1 versenybe elég gáz. Az én törés utáni vágyamat kielégíti az, h a rendőrautók törnek, pontosan ezért szeretek velük kergetőzni. Kb 60-70M vérdíjat szedegettem össze mire elértem Razort. Volt olyan üldözés amiben 1vágtába 5-6M jött össze. Rendőrautókról repülnek az alkatrészek, használhatatlanná válnak. Ha ugyanez megtörténne a saját versenyautóval is akkor már eleve roncs autóval kellene kezdeni a versenyt, mert nehogy ne toljam már meg mikor a verseny helyszínére sietek, és ha közbe totálkár akkor mehetek új kocsit venni (v mi az elképzelés? elég rá 1 spoiler 300km/h-s ütközés után ???). Az + eleve hülyeség amit ennek a kiküszöbölésére fel lehet vetni, h indítsam BlackList-ből a versenyt ... mert akkor minek az a kibaxx nagy város ? Ha autókat akarok zúzni akkor GTA, ebben a játékban jókat lehet versenyezni. Szal nekem a Carbonból sem fog hiányozni a törés .. ha nem teszik bele. Kicsit a versenystílusokat okosíthatnák, pl nevetséges az összes gyorsulást forgalomba rakni. Persze vannak piroslámpás gyorsulások, én is meg szoktam tolni 1-2 púposkodó papakedvencével, de ezek nem kilométer hosszússágúak, csak hátsórendszámosak. Amint a lemaradó látja az autó hátulját, VÉGE.
    A canyon versenyekben viszont be lehetne szabályozni, h milyen autókkal lehet elindulni, mert ugye 1 Gallardo álló helyzetben elássa magát. A városi versenyekben viszont igenis ott a helyük ezeknek a luxus-exotikus autóknak, hiszen a maguk 500-600LE-jével erre "születtek", más kérdés h újgazdag apuka kedvenc kisfia a tengerparton 10km/h-val sétakocsikázik vele, h mindenki lássa neki milyen facca autója van, és a pénzéhes luvnyákat össze tudja szedni. Ferrari bácsi sztem olyankor forog a sírjában, mikor ilyeneket "lát".
    Szal kb ennyi. Én várom, h megjelenjen, és qrrwa jókat fogok vele játszani.
    Tudom, h amit leírtam most sokan megtámadják, több szempontból is, de nem érdekel. Lehet engem hülyézni stb, de erről már előzetesben is az a véleményem, h : v magának is hazudik az illető, v nem is szeret játszani, mert mindenben csak a hibákat keresi.