• VRSDM
    #124
    amugy nekem minden elismerésem a rendezőké, meg mindenkié akinek a keze bennevolt, meg a résztvevőké is. Nagyon korrektul össze lett rakva az egész, én teljes mértékig meg vagyok elégedve ár/minőség viszonyban, sőőőt, nagyon is, sztem még ahhoz is simán lehett volna képük hogyha pl.5e egy belépő, még akkor is nagyon korrektek az én véleményem szerint de hát igy meg főleg. A látogatók nagy része is értelmesen megállt mellettem mig fotoztam nem szaladgáltak a masinám előtt egykét esetet kivéve, akkoris lehet hogy figyelmetlenségből. A hostesslányok-tol meg el voltam ragadatva... csak szoltam hogy lefotozhatom-e erre máris pozoltak néhányat, meg átkaroltak 3-an és ugy mosolyogtak :D nameg énis mert volt pofám a seggüket fogva fotozkodni, amit Ők csak ez laza mosollyal (ilyen: nyugodtan megendedem mert látom hogy nemvagy kis gyökér paraszt, hanem látszik a szemedből hogy csodálod milyen szép vagyok, és tisztelsz és felsőbb rangunak tartasz ) amit jol látott a szememből. egyszóval én örülök hogy elmentem...