Minden ami nissan
  • Skynet85
    #82
    Nos akkor ahogy ígértem most járok 1 hét után 300km-nél tudom ennyi idő még arra se elég hogy gumiról lelöjön a szösz na, de azért némi tapasztalatom már van a kocsi árához képes tökéletes nem egy verseny verda, de ezt nem is várja el tőle senki kényelem szempontjábol 5/5 legalábbis nekem és mivel hátúl nem sűrün fogok ülni nekem ez bőven elég:D, fékek Isteniek egyszerű döbbenetes a fékerő viszont nagyobb sebeségénél a menetszél már halható elég rendesen, de még határon belül van.

    Klíma ez az idő ugye még nem megfelelő egy hatásos teszthez, de azért érezhető hogy hűt rendesen.

    Teljesítmény mivel 0 km-es kocsi bejáratos akárki akármit mond, hogy így bejáratják padon meg ugy egy kocsi 10eKm-ig bejáratos... ezt nem én hanem tőlem sokkal jobban hozzáértő emberkék mondják és, hogy ez miért érdekes nos azért mert a motor nem sokat pörgött még 3e felett 4e felett még 1X se és emiatt nem sokat tok mondani az érezhető hogy 3 felett indulna meg addig is húz de nem agresszívan ami tetszik, 3e-nél megy 120-at szal ez jót tesz a pénztárcámnak is.

    Egyenlőre majd ha elsz fejlemény még írok:)