135
Minden ami nissan
  • mjsilvester
    #95
    S.O.S Hello Nissan 300zx-hez értö embert keresek!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kérlek keresetek meg!! msn: [email protected]
  • Skynet85
    #94


    Jelenleg ilyennel járok nem Skyline, de azért megy:D
  • Skynet85
    #93


    Egy ujabb érdekes skyline Japoból: Nissan Skyline V36
  • redbull0304
    #92
    :D
  • Skynet85
    #91


    Ez is Skyline csak épp 1957-ből :)
  • Skynet85
    #90
    Üdv mindekinek hát, igaz ami igaz nem sok időm volt forumozni az elmúlt időben, de most, hogy modjátok idelye lenne felpörgetni picit a dolgokat:)
  • enrico
    #89
    Ha valakit érdekelne eladó Nissan Micra
  • idt103
    #88
    egy fórumon valaki azt írta hoyg balkormányos skyline nincs!
    márpedig én úgy tudom hogy r32 és r33 volt gyárilag balkormányos!
    akkor te azt mondod hogy a balkormányos r34 át lett építve!
    tuti hogy csak jobbkormányos készült? nekem ez kezd gyanus lenni!
  • MikX
    #87
    Gyárilag egyikből sincs, Átépítéssel lehetséges...
    Én is láttam már pár ien képet...
  • redbull0304
    #86
    Nagyon ugy tünik ,hogy az tényleg balkormányos...
  • idt103
    #85
    halihó mindenki!
    én szintén nagy skyline rajongó vagyok!
    a minap érdekes képeket szemléltem meg!
    nissan skyline r34 gt-r és balkormányos! kb 2-3 ilyen skylineról van fent képsorozat!
    www.toprpm.com
    valaki kommentálja mert ha tényleg létezik a balkormányos akkor mától egy olyan megszerzése az életcélom!
    dekomolyan! eddig úgy tudtam hogy r34-ből cak jobb kormányos van! r32 és r33 én úgy tudom van bal kormányos! ezek szerint van az r34-ből is?
  • redbull0304
    #84
  • redbull0304
    #83
    Van mód arra ,hogy megint beinduljon ez a fórum is?!?!?! :)
  • Skynet85
    #82
    Nos akkor ahogy ígértem most járok 1 hét után 300km-nél tudom ennyi idő még arra se elég hogy gumiról lelöjön a szösz na, de azért némi tapasztalatom már van a kocsi árához képes tökéletes nem egy verseny verda, de ezt nem is várja el tőle senki kényelem szempontjábol 5/5 legalábbis nekem és mivel hátúl nem sűrün fogok ülni nekem ez bőven elég:D, fékek Isteniek egyszerű döbbenetes a fékerő viszont nagyobb sebeségénél a menetszél már halható elég rendesen, de még határon belül van.

    Klíma ez az idő ugye még nem megfelelő egy hatásos teszthez, de azért érezhető hogy hűt rendesen.

    Teljesítmény mivel 0 km-es kocsi bejáratos akárki akármit mond, hogy így bejáratják padon meg ugy egy kocsi 10eKm-ig bejáratos... ezt nem én hanem tőlem sokkal jobban hozzáértő emberkék mondják és, hogy ez miért érdekes nos azért mert a motor nem sokat pörgött még 3e felett 4e felett még 1X se és emiatt nem sokat tok mondani az érezhető hogy 3 felett indulna meg addig is húz de nem agresszívan ami tetszik, 3e-nél megy 120-at szal ez jót tesz a pénztárcámnak is.

    Egyenlőre majd ha elsz fejlemény még írok:)
  • MikX
    #81
    Jahh, az kell :D
    Nekem bejön, csak a lámpa nem tetszik így, de ottvan...
  • Skynet85
    #80
    Azért a rózsaszin plüss maci ott van a szeren amúgy nem tudom annyira nekem nem jön be a kocsi:) nem rossz de van azért szebb is tőle:)
  • MikX
    #79
    Jahh, meg hamár 200SX, akkor figyeljétek ezt !
  • MikX
    #78
    Naja, de ahhoz mien autó jó alapon? :D
    Én nem nagyon akarok iylesmit, talán egyszer-kétszer hobbiból, de nem hivatásszerűen mint te :D
  • [Walaki]D`Lair
    #77
    Én is azt szeretnék nem az, csak drifthez puha és csavarodik...
  • MikX
    #76
    Én nagyon jókat olvastam róla Népítélet-en, szal még jobban megerősítette bennem, hogy azt veszek, csak ki kell fogni a jót...
  • [Walaki]D`Lair
    #75
    Jaja, igaz, a 200SX az 200SX...nem S13...


    Nem rossz a 200SX, csak lágy a kasztni, sok erősítés kell bele hogy ne nyiszogjon...
  • MikX
    #74
    De AZ nem S13... az 200SX, az S13 az egészen más ugye, az olyan mint a sil-eighty amit beraktáál, csak a hátulja más, mert ugye a Sil-eighty az egy Silvia-180sx keverék :D
    De én is 200SX-et szeretnék veni, mert nagyon bejön a fomája, és nem is írnak róla rossz véleményeket, szal sztem megéri, csak vigyázni kell a turbóra, de meik turbós verdára nem?
  • Skynet85
    #73
    Tudom nem tartozik ide, de én holnap megyek átvenni a járgányt ha nem töröm össze hazafelé akkor eskü fogok beszámolókat irogatni:)
  • Skynet85
    #72
    Csak felelevenítés képpen akinek nissan típusú járműve van legyen az bármilyen, és szeretné megosztani velünk pozitív és negatív tapasztalatait kérem tegye meg:) jó ez a kép linkelgetés is, de örülnék neki, ha volna a topikban egy kis velő is:)
  • Skynet85
    #71
    Jó az mind a 2:)
  • Carlos
    #70
    Alsó zsír!
  • [Walaki]D`Lair
    #69
    De inkább az SX200, mert megőrülök a bukólámpákért :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #68
    Ez:



    meg ez:

  • [Walaki]D`Lair
    #67
    Félreértettél, a bukólámpás S13 SX200 kéne nekem, vagy az S13 Sileighty :))
  • Carlos
    #66
    Tényleg szép!
  • Skynet85
    #65
    Yep szép kocsi tetszik nekem is:)
  • [Walaki]D`Lair
    #64
    Ha én nissant vennék (márpedig remélem veszek is:)) Akkor 200SX, vagy Sil-eighty...
  • Carlos
    #63
    Imádom a seggét!
  • Skynet85
    #62
    Akkor most néhány primerát is:





  • Skynet85
    #61
    ezt a képet beraktam a tuning topikba is de nem bírom megálni hogy ide ne tegyem be:)
  • Skynet85
    #60
    Ez se rossz:
  • Skynet85
    #59
    Na de ne csak beszéljünk és ha már nissan topik akkor:
  • Skynet85
    #58
    nem tom nem rossz kocsi amikor még nem tudtam mennyi szemeztem vele én is igaz nem a sportal hanem az alapppal, de az is drága és az alap felszereltség is szegényes...
  • DJ Bee18
    #57
    szívem szerint új civic 1,8 Sport kéne, de az kereken 5 miila sajno :)
  • DJ Bee18
    #56
    nekem sem azért, csak egy majdnem fullos 1,6-os kijönne 3,8 millióból, pusztán ezért