banner
GM anyavállalat gyűjtőtopikja
Opel/Vauxhall/Chevrolet/Holden/Cadillac

  • blackcalibra
    #449
    Egyértelmű. Én sem nézem a fogyasztást, a több mint négy év alatt egyszer sem számoltam a fogyasztásomat, ami így megy annak kell a benya! Bár a fedélzeti compim számolja azt is de nem érdekel. El sem hinnétek milyen kis szakasz kell hogy akár csak 180-200-ra felnyomja magát. Ilyen szakaszt bárhol találni(itt párszáz méteres mondjuk egyenesekre kell gondolni), de még feltétlen egyenes se kell :) ) Az enyém 6. gangos váltós, 4. ben többet tud 180-nál. Sec perc alatt. Ahol lehet megyünk. Bár én sokkal jobban szeretem a gyorsulást mint a nagyobb sebességet, bár kinek mi a "nagy" sebesség. Az év elején pld. egy 206-os versenyző kedvű Peugeot az árokban végezte előttem mert nem bírta a nyomást. :) Abban a kanyarban amiben beszállt az árokba én nem is fékeztem, isten áldja az állítható sárga Koni gátlókat. Ő pörgette a verdát mint az állat, nyomta neki, visszapakolgatta, azt hitte gyors, én meg vissza sem váltottam 6-ból, és mégis végig toltam lefelé, de ezt nem is jegyzem mert a két autó között fényévek vannak.