Hogyan viszonyulsz 1-1 adott márkához?
  • Toroco
    #215
    Én még az összel ültettem be a mutert hogy vezessen. Kettesbe még betudta tenni, de mint mondtad nekem is kormányozni kellett hogy ne törjük meg a parkoló autókat. Eddig nem is volt gond, de amikor jött a kanyar... anyu azt hitte az is elég ha addig fordítja a kormányt ameddig engedi a karja, és nem fogta át hogy tovább tekerje. mire ezt észre vettem csak a kéziféket tudtam berántani. szerintem ha belekormányzok neki mentünk volna egy parkoló autónak a kanyar után. annyit nem tudtam volna tekerni hogy jó legyen. 90 fokos kanyar volt. igy szerencsére csak átcsúsztünk a patkán, ami szerencsére csak 2 cenit magas volt mert jól megvan súllyedve, és a jobb első kerék a patka mögött kis dombra felment. Mivel a warbtburg jó magas ezért nem lett megnyomva a lökháritó, és a kicsi szegély miatt nem horpadt be a gumi. a gázt nem nyomta tovább igy lefulladt az autó. ha meg ijedtében lepadlózza akkor az álló hátsó kerekek nem sokat segítettek volna. Meg fordítottam az autót, de vissza fele már nem mert vezetni, pedig mondtam neki.