• didu
    #2834
    Egyelőre gyári a motor.A kipufogó lett kicsit átalakítva.(Gyári rendszer,új csövekből,középdob nélkül)Később tervezek módosításokat,de motorcserét nem szeretnék.(Meg diákként a pénztárcám sem bírná)Egyébként 1.6 TD.A belteret még nem fényképeztem,mert egy műszerfal még kéne!Az egész belső szürke volt,kék első ülésekkel,mostmeg 85-ös évjáratú gyári barna belső van benne.(kivéve műszerfal,azt még nem találtam eladót sehol,meg nincs még tetőkárpit az új tető miatt)
    A tető egy twingo-ból való.Manuálisan elhúzható vászontető.Poloból szerettem volna,de azoknak brutális áruk van!
    Az egész művelet vételárral átiratással mindennel együtt olyan 600-650 ezret emésztett fel.2 évnyi gyűjtögetés,meg ballagási lóvé,meg nyári munka bevétele,meg ösztöndíj!8hónapot állt a garázsban pénzhiány miatt,meg a fémmunkát kivéve mindent én és a haverjaim csináltunk,és ez így rengeteg időt vett igénybe.
    De még kéne egy futómű(még vágottrugós megoldás van,ez a felni is kölcsönbe van nálam.(itthon figyel a 15-ös GTI Pirelli felni,csak még nincs rá gumim,mer kurvadrága)