• FtranX
    #128
    Nem kell meggyőznöd semmiről. Azt hiszem te is áldozatul estél a "paragépezet" által terjesztett tévhiteknek és mítoszoknak(Tesla). És még mielőtt azzal jönne valaki, hogy ki vagyok én, hogy itt osztom az észt, elmondom, hogy én sem értek jobban a fizikához (vagy a legtöbb tudományhoz), mint bárki más, aki egy kicsit érdeklődik iránta. De ez sztem nem is kell, hogy az ember többé kevésbé el tudjon igazodni az állítások dzsungelében. Számomra éppen elég bizonyíték a tudomány működésére, hogy a lehetőség elvileg bármikor adott, hogy "kinyissam könyvet" és meggyőződjek az állításairól és senki sem várja el, hogy pusztán bemondásra elhigyjek mindent.
    Most már csak azt nem értem, hogy miért hiszik egyesek (ugye Egely) hogy jobban értenek mások szakmájához? Még egy kívülállót sem hallottam, hogy a magasépítészek vagy mondjuk a számítástechnikusok szakmai állításait próbálná ledegradálni vagy cáfolni, de az orvostudomány és a szűkebb értelemben vett természettudományok képviselőiét állandóan próbálják.
    na jó, nem folytatom ezt az agymenést...