• dez
    #20
    "Honnan van bátorságod ilyet kijelenteni?"

    Mindössze olyan alapon, hogy általában aki csak a sznobságot hangoztatja ezzel kapcsolatban, az általában így van vele. (Ha esetleg félreértelmezted volna, az idiótát nem rád értettem, hanem arra, aki az indokoltnál még sokkal többet költ rá, és főleg csak egyes részletekre, miközben fő részek rosszak.)

    "Azt hiszem már elég sokszor hallottam "high-end audiot" berendezésekről, élőben pedig egyfolytában azt hallok."

    Hm, ez érdekesen hangzik. Csak nem arról van szó, hogy magad is rendelkezel ilyennel? Akkor nem sok értelme van veszekednünk...

    "A TV músorokat majd akkor nyomják abban, ha a stúdiótechnikát is lecserélik."

    Hírek szerint az RTL-klubnak már van jópár HD-s kamerája. Talán a digitális studiók meg eleve támogatják a HD-s tartalmat.

    "És akkor is majd csak az élő adások lesznek jóideig azok..."

    Mert? Már jópár film elérhető HD-ben. Persze a korábbi film- és műsorkészletüket bizonyára nem fogják kidobni.

    "Magyarországon élek, és én ebből indulok ki. Marhára nem érdekel, hogy a japánban (már megy egy ideje a HDTV), vagy a szutyok usa-ban, esetleg bárhol mi van. Az érdekel, ami itt van."

    Japán messze van, meg az USA is, de abból már kevésbé tudjuk kivonni magunkat, ami itt Európában történik. Márpedig kint már kezd bejönni a HD. Már több HD-s csatorna is van, és még csak most kezd igazán beindulni a dolog.