• blackeagle
    #75
    Izgalmas olvasmányt csináltatok. Lassan 1 éve van fent a linuxom ezen verziója . Azóta nem kapcsoltam ki a gépet és soha nem fagyott ,soha nem volt kevés a memória ( ha kell swappel ) , ha bedöglött egy prg. mindig ki tudtam löni ( ha x-vel együtt ( mplayer fogta ) ,akkor kiugrottam shellbe , beléptem rootként és úgy - tök mid1 ,de megoidható - ) . Pedig a folyamatos net mellett jónéhány prg is folyamatosan megy . Ami erősen terhelő az a blender 3d renderelő ami szintén folyamatosan számol ha nem dolgozom rajta. Néha 2 is megy ( egyiknek levettem a prioritását kisebbre ) gond nélkül . Ez nem hitt kérdése meg egy szektáé. Tudom hogy az m$ a büdös életbe nem lenne képes rá ,még a szeretett xp sem. Látom másoknál mit müvel és tudom mire jó . Lehet hogy be lehet lőni. Nem kétlem hogy némi registry buher után jobb lesz és használhatóbb ,de ahhoz már hozzá kell nyúlni. Én a linuxhoz nem nyúltam egy újjal sem . Alap kernel megy egy halom szeméttel beleforgatva ,mert lusta vagyok újat forgatni ,meg minnek ez igy is tökéletes. Ez a lényeg ,ingyen van egy tökéletes rendszerem .