• dez
    #62
    "én már megfigyeltem hogy alapvetően az emberi szervezetre a dolgok akkor hatnak ha"

    Én ha szabad kérdeznem, kin figyelted meg? Magadon? Szomszédasszonyon? Mert rajtam pl. nem ezt figyelted volna meg:

    "1, vagy nagy dózisban kapja"

    Ha pl. én nagy (azaz a szokásos, mivel az átlagember eléggé érzéketlen, és ezt még erősítik is a szokásos dózisok) dózisban kapok valamit, egyszerűen csak rosszul leszek tőle, azaz egyátalán nem a kívánt hatást hozza.

    "2, kicsiben de nagyon sokáig (több évtizedik akár)"

    Nekem a kicsi rövid idő alatt is megfelelően hat. A másik, hogy te nyilván csak kémiai alapon foglalkozol ezzel. Vannak más szintek is. Ha pl. beleordítasz egy haverod fülébe, hogy csinálja ezt-vagy-azt, valószínű inkább kupán vág. De ha szép halkan megkéred, valószínűleg megteszi. (Ha értelmes a kérés.)

    "mivel gyakorlatilag nem sokkal többminden van benne mint a sima csapvizben."

    Kémiailag nincs benne semmi, kár is keresni.

    "De nyugodtan vegyél csak jó pénzért drága készüléket ami előállitja neked"

    Ez tök felesleges, mert ahhoz túl drága.

    "és igyál meg belőle napi másfél litert, aztán ha mégsem élsz 120 évig akkor pénzvisszafizetési garanciát vállalnak :DDD"

    Aki nem érez tőle semmit, az ne igya... 1 liter elég egy próbára. Annak az ára úgy 100Ft. Ha nem érez semmit, akkor sem volt kidobott pénz, mert ez eleve egy alaposan tisztított víz, legalább ivott az illető egyszer tiszta vizet is.

    "(személyes véleményem: újabb meggazdagodási módszer, amit megprobáltak beadni a nyugati embernek a keleti misztikus dolgok mögé bujtatva, ez ma már amugy is hagyomány...)"

    Csakis. Szuper befektetés! Több százezes ráfordítás, ami 100Ft-onként évek alatt térül meg...