• Istencsászár
    #516
    :))

    Kimi Raikkönen: "Remek, hogy sikerült megszerezni ma a pole-t, hiszen az autóm egész hétvégén nagyon jól működött. A múlt heti teszten kipróbáltunk néhány új fejlesztést, és mostmár egyértelmű, hogy ezek a megfelelő irányba mozdítottak el minket. Nyilvánvaló, hogy a mai nap csak a történet fele, de szeretem ezt a pályát, és majd meglátjuk mi történik holnap a versenyen. Sajnos az utolsó gyorskörömön kicsúsztam, tudtam, hogy lassabb voltam, mint az első próbálkozásnál, szóval egy kicsit keményebben nyomtam, és a kanyarban elfogyott a hely. Ilyen megesik, de semmin nem változtatott." ez hatalmas beszólás volt ^^


    Pedro de la Rosa: "A harmadik szakasz egy kicsit összevissza volt a számomra, és a kilencedik hely nem az, amire számítottam az első két szakasz után. Az autóm könnyen kezelhető volt egész hétvégén és a gumijaink is megbízhatók. Sajnos Ralf Schumacher nekem jött a hajtűben, aminek következtében eldurrant a bal hátsó kerekem. Egyértelmű, hogy ez egy félreértés volt mindkettőnk részéről. Amikor beértem a boxba, a fékcsatornában gumidarabok voltak, ami egy kisebb tüzet okozott. Ettől függetlenül várom a holnapi versenyt, ahol versenyképeseknek kellene lennünk."