• alma2
    #21
    Equ eddig nem gondoltam, most mar gondolom te egy elborult elme vagy, ki csak a sajat hulyeseget hajtogatja altalaban a mely sotet kut fenekerol.Persze igazad is van neha ez sem kizart.De mivel a sajat borunkon tapasztaltuk kb 3 eve, hogy nem lehetett venni olyat pc-t ibm hp stb amin ne lett volna eloretelepitett windows ez meg egyertelmu is, ezen meg kar vitaznod, mint ahogy masok is mondtak.
    Eleg sok anyazast vitat stb valtott ki az akkori cegunk es a forgalmazok kozott, de mind azt mondta hat a microfos egy ilyen genyo ceg, ez van ezt kell szeretni.Ohh de sajna elfelejtettuk rogziteni a mondokajukat, sot ugye nem a microfos hanem az ibm hp mondta, tehat ugye ok hazudtak es nem a microfos.A mai napig szerintem ott rohad szazszamra a windows licenc a raktarba, mert az a akiserlet hogy vegye vissza a microsoft akkor kudarcba fulladt.
    Hogy a cikkhez is legyen koze jok sok os2/warpot lattam mar eletemben es az eros tulzas, hogy jo valamire :) persze ha fejlesztettek volna stb akkor mas lett volna talan a helyzet, de mar 5 eve is a 10 eves alkatreszeket kellett hasznalni a gepekhez, hogy ugyahogy menjen. Es ez + koszonet a sok fanatikusnak aki azert fejleszgetett ala, anelkul aztan egy nagy semmi volt.Persze az is teny, hogy sok dolog, sokkal jobban meg volt irva benne mint a windowsban, /marmint amiket epp akkor hasznalni szerettunk volna/ de ehhez keves volt a jo osszkephez :)