#988
"Jó kis verseny volt, Talma szemszögéből így nézett ki a dolog:
látta, hogy megy a folyamatos előzgetés oda-vissza és többször is érezte, hogy hajszálak választották el az előtte lévőket az ütközésektől, így inkább úgy döntött, hogy marad kicsit hátul, nézi őket és a végén megpróbál támadni
Az utolsó körben megelőzte De Rosa-t és feljött a dobogóra, de a következő balos kanyarba 3 zuhantak be, ő, Koyama, De Rosa, kicsit mindhárman kisodródtak, majd utóbbi versenyző nekiment Talmának, ahogy Faubelnek is korábban. Talma alig tudta megfogni a motort, hogy el ne essen, (ezt a részt kicsit dühösebben mondta) és végül lemaradt a 3. helyről emiatt.
A motor egyébként rendben volt, egy apró gond volt csupán, hogy a 6. sebességfokozat túl rövid volt és emiatt nem volt akkora végsebessége a gépnek, mint amit bírt volna.
A lényeg azonban, hogy Talmának sikerült növelnie az előnyét.
Talma is és Stefano is nagyon sajnálják Pasinit, és örülnek, hogy igazolódik döntés miszerint RSW és nem RSA!
Következik Shanghai, ezt a pályát szereti Talma!"