• Peppus
    #1818
    Nem utálom. Amíg nem volt ez a botrány, én nagy rajongója voltam és alig vártam a futamokat. Akár első volt akár utolsó én ott ugráltam a tv előtt izgalmamban. De valahogy amióta történt ez a "botrány" azóta nemtudok rajongani érte. Egy épkézláb magyarázatot nem adott, csak azt a pár mondatot mondta örökké, amit gondolom leírtak neki papíron, hogy ezt kell mondanod Gabikám. Ez a szánalom szintű MotoGP visszatérés meg nekem elég kiábrándító. Mert oké nemlehet tőle elvárni hogy egyből a legjobb legyen, de már most ilyeneket nyilatkozott, hogy ő már nem menne vissza a 250-be és a 125-be sem, mert ez a neki való géposztály. Na persze ,de nem egy ilyen motorra, és nem ennyi tapasztalattal. Idén tuti utolsó lesz, de ha jövőre is, akkor mit csinál? Én inkább drukkolnék egy esélytelen motorral küzdő harcoló Talmának a 250-ben. Ez olyan Baumgartner féle Királykategóriás szereplés számomra. Remélem tényleg csoda történik, és jövőre ott lesz a középmezőnyben, vagy akár az elsők között, akkor majd írok neki egy bocsánatkérő levelet :D
    Szóval csalódott vagyok kissé :(