• Kit--Kat
    #1182
    De szerencsére a pilóták és a többésg klasszisnak tartja.
    Már csak az F1-es rekordjai miatt is több mint egy pilóta a sok közül, al elmúlt 10 év meghatározó alakja.
    Önhibáján nem bukott el Vb-t, ez a hibázós dolog is egy ilyen új eleme amivel fikázni lehet, mint a nem tud előzni és a vonatozik meg a motiválatlan.
    Tavaly volt 2 fal koccolása, és most sokan ebből táplálkoznak, hogy sokat hibázik.

    Végezetül megint a nem érdemelte meg 2007-ben...
    Csak neki kellett feladnia veresenyt önhibáján kívül technikai problémák miatt, ráadásul mindkétszer dobogós helyről.
    Alonsonak és ahmiltonnak nem volt ilyen problémája.
    Räikkönen egész évben egyszer hibázott, a monacoi időmérő második szakaszánál amikor falat fogott, azon kívül nem volt volt hibája.
    Ő nyerte a legtöbb futamot számszerint 6-ot, Alonso és Hamilton 4-4-et.
    És a legtöbb leggyorsabb köre is neki volt.

    Akkor most mond meg nekem miért nem ő érdemelte, mert tényleg kíváncsi vagyok a te nézetedre.

    Ő neki van az f1 történelmében a 3. legtöbb leggyorsabb köre, asszem a 6. legtöbb pontja, de ebben már nem vagyok biztos.
    És ha minden igaz, ő neki van a 6. lehtöbb őódiumja is az f1 történetében, hát azért nehezen nem nevezném klasszisnak.
    És 17. helyről 1.-nek lenni?!
    Az a baj, hogy az amebrek elfelejtenek bizonyos dolgokat amik régebben történtek, majd berögzül bennük valami amit sokat hallanak és megtetszik nekik, aztán utána semmi nem tudja kitörölni belőlük.

    Amúgy addig gondolod, így, hogy nem éri meg kimenni, amíg nem voltál.
    Hatalmas élmény élőben látni a pilótákat és az autókat + a szag és a hang, zseniális.
    Ráadásul kivetítők is vannak, semmiről nem maradsz le.

    A ruhák meg egy részük futamra járásra jók, de vannak olyanok amik hétköznapi viseletben is hordhatók.

    A többiben megBadee1987-el értek egyet.