Utálom azokat, akik 60- 70 -nel vánszorognak előttem egyenes úton.
  • Hunnenkoenig
    #1166
    Ja. Nem tom, hogy te most nemetorszagrol beszelsz-e, de mondjuk ausztriaban, ha valaki elözni akar, akkor elöbb tükör, aztan ha semmi, akkor index aztan elözes.

    Nemeteknel meg mint a vakeger kivag, te meg fekezze, bazeg, azert van a fek.

    Aztan a TV-ben meg minden heten van egy müsor arrol, hogy a tolakodok meg a villogtatok...

    Hat könyörgöm, ha az en autom tud 200-at es nincs korlatozas, es sietek, akkor meg jo, hogy szeretnek haladni es ravillogok a balfaszra, amiert kivag elem 100-zal.

    Szerintem a nemet mazsolak összefogtak es igy probaljak azokat szivatni, akiknek jo autoik vannak. Emlekszem nehany eve meg lehetett rendesen haladni, ma mar semmi eselyed sincs.

    A legszebb, hogy csupa ket savos autopalyak vannak es ha veletlenül kibövül 4 savra, akkor meg 120-as korlatozast odanyomnak. Amit en galansan figyelmen kivül szoktam hagyni.

    Szoval tisztara degeneraltak...

    A stau-rol meg annyit, hogy multkor egy orat altam benne es kb 3Km/H-val haladtunk, mar ha haladtunk, es mikor a vegere ertem, nem lattam, mitöl volt a dugo?!

    Se epitkezes, se baleset, se semmi... Csak fogtam a fejem.