• Macc
    #8
    Hat ez szerintem egy oltari baromsag. A vegen az lesz, hogy az "eloben" show-knal majd meghatarozhatjuk, hogy ki legyen ki, es mivel legyen baja... hmm. Nagyon erdekes. En szemely szerint szeretem a filmeket ugy megnezni, ahogy azt az alkotoik elkepzeltek. Majd ha akkora arc leszek, akkor megcsinalom a sajat filmemet, de nem igy:))) Mellesleg az a szoveg, hogy "leülünk a televízió képernyője elé és mi döntjük el, hogy az adott műsornak melyik részletére vagyunk kíváncsiak" ez eleg erdekes. Kivancsi vagyok mennyit kernek a technologiakert, vagy hogy milyen modszerrel fognak kotelezni a reklamok megnezesere. Mindenesetre en teszek az egeszre, nem erdekel, szvsz baromsag! Sokkal eletrevalobb dolognak tartom az amerikaban mar evek ota mukodo HDTV rendszert, ahogy iszonyat jo minosegben adjak a musort, es pl a F1 kozvetitesen te valasztod ki, hogy melyik kamerarol akarod nezni (v. melyik autobl). Sokkal eletrevalobb dolog, minthogy te hatarozd meg, hogy ki nyerjen. Ha te akarod iranyitani a dolgokat, inkabb alj fel a tv elol, es menj ki az utcara, es iranyitsad magat... Ezek hulyek, kezdunk kozeledni a Matrix fele! Az AM-Mikro az egy halom sz*r! Nalunk az van, valasztani nem lehet, van 20 csatorna, annyi az elofizetes mint a UPC-nel 60 cs-ra, es raadasul meg az ocska dekoderen valthatsz csatornat... Nagyon jo... uhhh