• Dankó
    #752
    Okés nem is játszok már vele, de ezeket nem olvastam hanem tapasztaltam sajnos.Ott telt be a pohár amikor vagy 3 szuperügynök is tevékenykedett kicsiny igen frappánsan felépített szigetemen akiket az istennek sem tudtam elküldeni.Hiába taggeltem őket szépen meg is szopatták a valet-ek meg a többi, majd szépen kikísérik a bázisról és amikor az ügynök eszmél akkor elkezdi halomra lőni az embereimet válogatás nélkül.Egyszerüen nem mentek el a szigetről pedig a világtérképen a heat alig volt.és na ekkor mondtam azt hogy elég.Megölni nem tudtam őket és itt kész volt.ja mellette pár katona falka de azokat nem említem mert nagyon amatőrök bármikor begyakom őket.Akármennyi is van.És nem easy-n játszottam hanem mediumon, és nem lenne annyira nehéz azzal sem játszani ezktöl a kis apróságoktól eltekintve, de így élvezhetetlen onnantól.
    ha ez nem lenne az év legeltaláltabb játékának mondanám ugyanis nekem nagyon tetszett a dungeon keeper 1-2 és tudva levő hogy a igen ngay a hasonlóság köztük mind humor mind kezelhetőség terén, bár sajnálom hogy nincs olyan opció hogy bele tudjak bújni vmelyik emberem bőrébe és végigjárnám a bunkerem.