993
  • Madmaxx
    #753
    Nekem bejött az idióta :) remekül lehet az ellenséges soldier és veterán csaptaokat vele gyengiteni. TÉny hogy ha a bázisban van akkor mindig bezárva tartom egy cellába :) Csak akcióra engedem ki. Nekem nincs biotankom és mégis végeztem a játékkal :)
  • Dankó
    #752
    Okés nem is játszok már vele, de ezeket nem olvastam hanem tapasztaltam sajnos.Ott telt be a pohár amikor vagy 3 szuperügynök is tevékenykedett kicsiny igen frappánsan felépített szigetemen akiket az istennek sem tudtam elküldeni.Hiába taggeltem őket szépen meg is szopatták a valet-ek meg a többi, majd szépen kikísérik a bázisról és amikor az ügynök eszmél akkor elkezdi halomra lőni az embereimet válogatás nélkül.Egyszerüen nem mentek el a szigetről pedig a világtérképen a heat alig volt.és na ekkor mondtam azt hogy elég.Megölni nem tudtam őket és itt kész volt.ja mellette pár katona falka de azokat nem említem mert nagyon amatőrök bármikor begyakom őket.Akármennyi is van.És nem easy-n játszottam hanem mediumon, és nem lenne annyira nehéz azzal sem játszani ezktöl a kis apróságoktól eltekintve, de így élvezhetetlen onnantól.
    ha ez nem lenne az év legeltaláltabb játékának mondanám ugyanis nekem nagyon tetszett a dungeon keeper 1-2 és tudva levő hogy a igen ngay a hasonlóság köztük mind humor mind kezelhetőség terén, bár sajnálom hogy nincs olyan opció hogy bele tudjak bújni vmelyik emberem bőrébe és végigjárnám a bunkerem.
  • Riker
    #751
    Feltételeztem,hogy ha eljut a 2. szigetre,legalább biotankja már van:)
    Red ivant én felvettem,kb 10 perc mulva vissza is töltöttem az állást,katasztrófa:)Fél percre nem lehet egyedul hagyni mert rommá lövi a bázist.
  • Madmaxx
    #750
    hat majd a rakétadarabol beszerzésénél azért adódnak majd meleg helyzetek, ha egyszerre 5 darabot lopsz garantált a magas heat és a solfierek felbukkanása. Bár Red Ivan jól kezeli öket a lényeg hogy ne a bázisban lövöldözzön a bazookájával :)
  • Madmaxx
    #749
    de a biotankhoz kell a tükör
  • Madmaxx
    #748
    Nekem minden jól ment és easy fokozatban abszolut játszható kis türelmmel. Pl nem hagyod kinn az embereket ha nagy a heat stb.
  • Riker
    #747
    Én abszolút nem szívok vele easy fokozaton.
    Danko:most cuccoltam le a második szigeten,és az első küldit megcsináltam gyorsan(codex of knowledge).A játék abszolút nem pocsék,üde színfolt(sőt több is)a klónok piacán.Egyedüli hibája hogy bugos sajna,engem is párszor kidobott már a windowsba,de ezt orvosolni fogja a hamarosan kiadásra kerülő patch.
    Szóval akinek valami miatt nem tetszik,az ne játszon vele,a játék sztem zseniális.
  • Dankó
    #746
    Ötletes poénos és kibaszottul elcseszett játék.Ilyen buta AI-al még nem találkoztam egész életemben.Pocsék és kiábrándító.
  • Dankó
    #745
    kíváncsi lennék hol jársz benne mert ahol én hagytam abba és nem easy fokozaton ott kész őrület.
    A rakátához szerzem be a cuccokat a 2. szigeten már jócskán.
  • [NST]Cifu
    #744
    Az, hogy nem két óra a végigjátszás, még előny is lenne, az viszont nem jó, hogy folyamatosan szívsz, még Easy fokozaton is...
  • Riker
    #743
    Nem kell hozzá semmi tükrös izé:)A pharmacy bhootból tudod kifejleszteni lézes és bio tank segitségével asszem.Csak a 2. szigeten tudod használni Mamba ellen.
  • Madmaxx
    #742
    Nekem se volt. AMugy állitólag ausztráliából kell valami tükrös izé amit kutatnak az embereid lesz belöle multimedia device és abból aztán biotank ami kell az infirmary chairhez :)
  • Lacee
    #741
    ez igaz :)
    viszont én a bikinis agenttel (Mariana mamba vagy ilyesmi) nem tudtam mit csinálni. Azt írta a quest-napló, hogy infirmary chairbe rakjam be és akkor elcsúfítjuk. Na most, nekem nincs ilyen tárgyam :) Ezt hogy kell beszerezni? A gyengélkedőn csak gyógyszertár meg X-ray machine van.
  • Madmaxx
    #740
    És végre vége. Rég találkoztam ilyen ötletes és poénos játékkal. Ráadásul az agentek kinyiffantásának módjai is iszonyatosan jók! :)
  • Faterx
    #739
    Ok csak érdekességképpen írtam
  • Riker
    #738
    Abszolút nem bazi nehéz,és pont attól jó,hogy nem viszed végig 2 óra alatt...
  • dikki*yysw
    #737
    Látom senki nem boldogul a szuperédzsöntökkel meg a katonákkal. Egybecsengő a vélemény, hogy bazi nehéz a játék. Én is abbahagytam, kár érte :)
  • Anotino
    #736
    Le vannak irva a modositasok, amik ahhoz kellenek, hogy bentre epitsd. + a file-k is oda vannak linkelve, ha nem akarsz babralni. De ez cheat :P
  • Faterx
    #735
    Mi ez a tumultus?
  • Faterx
    #734
    Hotel a bázisban
  • Faterx
    #733
    Itt vannak
  • Faterx
    #732
    De pont a barlangról van szó, bár lehet hogy mod
    A konzol előhívás megy valakinek?
  • engine
    #731
    csak nem a barlangba, hanem a sziget egyéb területén...
  • Anotino
    #730
    tok ugyanugy, mint barmi mast
  • Faterx
    #729
    ???
  • Faterx
    #728
    Másrészt nézegettem az office fórumban hogy lehet a bázisra jó nagy hotelt építeni, de nem jövök rá hogyan kell
  • Faterx
    #727
    Urak az a qrva console hogy jelenik meg?
    Ha beütöm a ', vagy a ~ jelt, nekem semmi sem jelenik meg!
  • Lemming
    #726
    Nem tudja vki, hogy lehet kitermelni a zenéit a játéknak?

    Van neki 1-2 jól sikerült darabja... viszont egy nagy .erb fileba vannak begyúrva...
  • Sztalin
    #725
    jobb alsó sarokban van 3 ikon...
    zöld=nincs riadó
    sárga=sárga riadó
    piros=vörös riadó

    Vörös riadóba az a jó,hogy az illetékesek fel is fegyverzik magukat,és eközben a fegyvertelen katonáink (meg a már fegyveresek is) megtámadnak minden ellenséget,még akkor is,ha nem adtúnk rá ki külön parancsot...ez akkor nem ajánlott,ha valamelyik tipusú emberből 1-2 van és a főbejáratnál láttuk utoljára...
  • Anotino
    #724
    ize, es hogy fujok riadot? :)
  • antijedi
    #723
    sárga riadó
  • Anotino
    #722
    ja es hogyan fegyverzik fel magukat?
  • Anotino
    #721
    pontosan hogy csinalod a lerohanast? en kiadom rajuk a halal taget es eszleli oket a kamera, minden emberem odarohan, mint a hulye -egyesevel- es lemeszaroljak oket.
  • Faterx
    #720
    Ez a játék nagyon jó!
    Ez a játék nagyon nehéz!
    Ennek a játéknak van jövője!


    Amint lehet megveszem
  • 3Error #719
    srácok, ha elegetek van már fullra a gameből, de mégis jó lenne végignyomni, akkor nincs más, mint cheat...
    Sztem ennyit megér azért a game, még ha türelem nincs is hozzá.

    To switch on cheat mode, type in

    HUMANZEE

    whilst in game. A graphic should appear to show it worked. You can then use the following cheats:

    [Ctrl]+[S] Set off explosion / airstirke
    [Ctrl]+[C] Add $100,000
    [Ctrl]+[A] Army of Darkness (one of every henchman and minion)
    [Ctrl]+[O] Give all items
    [Ctrl]+[M/N] Turn on/off Global Chaos
    [Ctrl]+[T] Gives all traps
  • Dankó
    #718
    Nos csak annyit erre az alacsony heat-es dologra hogy akkor nem jártál még ott ahol én hagytam abba.A rakétához kell megszerezni a megfelelő mennyiség dolgokat.Különböző földrészeken vannak és amint ellopsz egyet egyböl max a heat ugyanis momdja is hogy erre lehet számítani.Nincs is ezzel gond mert a katonákat simán kiírtom az ügynököket meg semlegesítem és szépen lemegy a heat a legalacsonybbra.Viszont az ügynököket nem lehet semmilyen módon sem elküldeni, és folyamatosan vadásznak minden emberre.itt telt be a pohár nálam.hidd el elég sokat játszottam ahhoz hogy tudjam ennyi bőven elég volt a játékból.
    Sok szerencsét mindenkinek hozzá.
  • Faterx
    #717
    De jó lenne ez könyvecskében...
  • YencY
    #716
    Ezt nézzétek meg, nagyon jó fan oldal

    http://www.strategyplanet.com/evilgenius/
  • NST Demo
    #715
    Ha jól tudom a 2. szigetre ugy lehet eljutni hogyha a 6 überlootból 4-et már elraboltál és a doomsday device tervei megvan , valamint van elég cash és a notorietyd is 200 fölött van .
  • Riker
    #714
    Mikor mehetek a 2.szigetre?Most raboltam el a kutatóközpont terveit,de már mennék tovább mert szivesen ujraépiteném a bázisomat:P

    Ja és lehet abban valami amit NST Demo mond,mert nekem is 170es notoritym van,és mégse jönnek katonafalkák meg hasonlók,szóval csak ügyesen kell csinálni.