• Dankó
    #684
    Nagyon egyszerü a megoldás!Rengeteg valet legyen akik folyamatosan elaltatják az ellent.Nekem van 16- belőle + a továbbképzett spindoktor-ból vagy 6.Olyan szépen elküldenek mindenkit beleértve a szuper ügynököket hogy csak na.Az is fontos hogy a szigeten legyenek rejtett kamerák.Amikor ellent látsz be tag-eled és mielőtt még elérnének a bázis kapujához már vissza is fordulnak.(zömmel).Ez a taktika jó a katonákra is de ha olyanok hogy egyböl támadnak akkor nyomsz egy vörös alert-et megvárod amíg mindenki fölfegyverzi magát és kijelölöd hogy végezzenek velük.Mivel be van kamerázva az egész sziget egyböl kirohannak és leölik a katonákat.Ja érdemes a sniper nevezetü katonából a legtöbbet kiképezned mivel alapból van fegyvere.nos én ezeket a taktikákat alkalmazom és elég jól megy.Már a második szigeten vagyok.Ja és a térképen váltogasd az embereidet hogy ne mindíg egy helyen legyenek.Amint lement fölmegy a heat egyböl rakd át máshova.Így nem lesz feltünő és alig fognak katonák illetve szuper ügynökök jönni.