993
  • YencY
    #713
    Valaki irja már le lécci mit kell a 4. küldetés 1 feladatában csinálni mert még két darab kép hiányzik és nem találom őket.
  • NST Demo
    #712
    Ha a HEAT csík félig van akkor jó eséllyel számíthatsz 4-5 fős katonafalkák megjelenésére a szigeteden . De a komolyabb ajtók legalább feltartják addig őket míg a valetek playboyok és spindoctorok a közelökbe érnek és lehülyítk őket , ha meg nem akkor lerohanom őket guardokkal , mercenarykkel vagy martialartistokkal .
  • NST Demo
    #711
    Nekem bejött . A hőseim meg elég jól irtják az ellent . De már rá kéne gyúrnod Spindoctorok illetve playboyok képzésére is mert jóval hatékonyabban terelik el az ellenség figyelmét mint a valet-ek , csak sajna az Ai néha olyan láma hogy simán elmegy a Weakennel megtaggelt enemy mellett .
  • [NST]Cifu
    #710
    Konkrétan sehol sincs félnél magasabb HEAT-em a világtérképen, és a Valet-ekkel csökkentem az embereim HEAT-értékét, ezért nem értem, miért rohantak le. No mind1, kipróbálom a visszavonulós taktikát, csak félek, hogy a fele bázisom oda lesz...
  • NST Demo
    #709
    Szvsz nem a notoriety alacsonyan tartása oldja meg a gondot , hanem az hogyha baromi magas a HEAT-ed a világban vond vissza a " diverzáns " csapataidat és nyogodj meg egy picit. Nyalogasd a sebeidet tedd rendbe a bázisodat , ahogy mondtad a lóvé az megvolt rá :) ( hiszen lolptál mint állat ) és egy idő után a gép már csak 2-3 poor investigatort fog küldözgetni és akkor újra kiküldheted az embereidet , rabolni illetve bűncselekményeket tervezgetni , meg embert rabolni . Most én is épp ilyen visszavonult státusban vagyok . A másik hogy minél magasabb szintű embert küldesz ki rabolni vagy plottingolni akkor magasabb lesz a HEAT is , szóval csak óvatosan . Ja és én nem szoktam egyszerre sok helyen garázdálkodni , és ha valami olyat kell csinálni ami 15-20 notoriety pontot ad akkor utána mindig visszavonulok a sikeres küldetés után , hogy ne rohanjanak le folyton .
  • [NST]Cifu
    #708
    Engem csak azért dühit, mert iszonyú jónak igérkezett, tartós, kellemes kikapcsolódásnak. Erre elkövették ezt a kapitális baklövést a nehézséggel...
  • Dankó
    #707
    Nos én meg ehhez a játékhoz nem érzek több késztetést.Ami tölem telt azt megtettem de nem fogok idő előtt új billentyűzetet cserélni mert ha így haladtam volna szétvertem volna az biztos.
  • antijedi
    #706
    np :DDDD
    én meg gondoloodtam hogyan foglalsz itt várost :D
  • zoli80
    #705
    hopp bocs ezt nem ide szántam,elnézést:)
  • zoli80
    #704
    én sem értek egy csomó dolgot,szorakoztat a jatek egy ideig de utána amikor már van 20-25elfoglalt városom,értelmes bevételem akkor egyik körröl a masikra -10000 lesz a bevétel és nincs semmi megoldás.kár érte,szivesen jatszanék de ennek tudataban nincs késztetés:(
  • YencY
    #703
    Én megint elakadtam. A 4 küldetésnél az első feladtnál mikor 9 vagy mennyi izét kell össze gyüjteni, de hiába vallatom a katonákat 2-öt nem találok.
  •  eX
    #702
    Ja ja és akkor ne is beszéljünk a Hard fokozatróL!
    Én is normalon kezdetem el de már az első szigeten betelt a pohár!
    Nem tok jobbat várok amig kiadnak valami pathc-et!
  • Dankó
    #701
    Én csak gratulálni fogok annak kinek lesz hozzá türelme kedve és ép billentyűzete hogy végig játsza ezt a játékot közepes szinten.
  • [NST]Cifu
    #700
    Amikor először játszottam Mediumon, kb. 200-as notoritym volt, mikor besokaltam. Easy-n kb. 130-as notoritym volt (direkt minimalizáltam), mégis jöttek...
  • Dns5000
    #699
    Gondolom hogyha felmegy a notority akkor egyre kevesebb heatel is egyre durvabb katonak jonnek. En is easyn nonyomom es 360 korul jaraok az elso szigeten es egyer tobben jonnek. Normalon engem mer 200 koruli notorityvel lenyomtak.
  • [NST]Cifu
    #698
    Mondok jobbat: ha valaki esetleg úgy akar az ilyen problémákon átlendülni, hogy Easy-n újra kezdi, előre szólok: ne tegye!
    Teljesen előről kezdtem, talán kicsivel tényeg könnyebben győznek a hőseim, de ettől függetlenül az Objective 3 teljesítése után ugyanúgy megszálltak a katonafalkák. Az elején még valamennyire működött a Valet-elterelés, de aztán valamiért az egyik katonafalka alapból lőni kezdett a Valet-ekre (fogalmam sincs miért), és pillanatok alatt a 20 Valet-ből maradt 5... (akik éppen nem ott tartózkodtak)
    Utána pedig a jól ismert kép fogadott ismét: a bázisom bejárata elött mindig kóricált 1-2 katonafalka, és bármit is csináltam, nem sikerült legyűrni őket. Ha lelőttem őket, azon nyomban jött megjelent a következő adag (jobb esetben a sziget túloldalán, rossz esetben a bejárat közelében). Innentől kezdve pedig ment az ismerős eset: szépen kidőltek a hősök, aztán szépen elkezdtek hullani a Mercenary-k és a Guardok, majd a Workerek. Ugyan jött volna a Worker utánpótlás, de mivel fegyverük még nem volt, és a bázis bejárata elött ott ügyeskedtek a katonák, jobbára mészárszákké változott a bázisom elötti vidék.

    Eddig bírtam cérnával. Visszatölttem kétszer, hátha van rá valami megoldás, de semmi (vagyis tévedek, az utolsó visszatöltésnél már egy szuperkém is beszált az adok-kapokba...). Jó játék lenne, de hogy még easy-n is ilyen szívás legyen, azért már túlzás...
  • Riker
    #697
    Nah valaki erre mondjon valamit.
    60as a minion limitem,van is kb 55-56.Egyszercsak egyik pillanatról a másikra a 60as limit,lecsökken 45re,és elkezdenek pánikolni a minionok...
  •  eX
    #696
    Én arra várok ,hogymkiadjanak valmi kis patch-et rá és akkor nem kapom szét a billentyüzetemet dühömbe!
    Nem tudjátok mikor nyomatnak ki rá patch-et???
    MErt addig elrakom valahová a fiók aljára hogy ne is kelljen látnom!
  • Dns5000
    #695
    hehe en mar az elso szigeten rajottem erre 2 ugynok eleg volt meg 1-2 assault squad :P
  • Dankó
    #694
    Na jó!Most ért véget eme játék pályfutása nálam.Ennyire mocskos játékot régen láttam.Nem elég hogy "csak" 4 szuperügynök van a szigetemen akik minden mozgó emberemre lőnek és így még csak taggelni sem tudom őket ráadásúl van vagy két kósza katona brigád is a környéken.Itt fejeztem be úgy érzem mert ennyire geci gépet még nem láttam.Nos a nagyon sokat említett AL-t én úgy gondolom meg sem említem mert ilyenkor már csak hab a tortán.Nagyon kellemes game de ezek miatt a hibák miatt nem hogy középszerű egyenesen szar.Aki most kezdi az játszon vele csak addíg unja meg amíg nem kerül át a 2. szigetre mert ott a csillagokat is leszedi az égről dühében.De komolyan ilyet 4 szuperügynök.Ja és nem is tudom őket kinyírni csak időlegesen.Borzasztó!!!!!!!!
  • Dankó
    #693
    Ha ráviszed vmelyik ügynökre mellette lesz egy kis ikon hogy ha vallatod akkor mi lesz.
  • Dankó
    #692
    Ja és írtátok hogy majd csak a második szigeten lehet majd a szuperügynököket kinyírni.De mikor ugyanis már jócskán a másodikon vagyok.
  • Dankó
    #691
    ÁÁ azt írom borzasztó egyszerű.Nos egyáltalán nem az ez a game.Egyszerüen olyan helyzetek elé állít amit iszonyat nehéz megcsinálni.Például most kell összegyűjtenem a rakétához a ládákat és mellette diplomatákat kellene vinnem egy-egy országba.Nos mindíg van a szigeten minimum két szuperügynök, hiába plottingolom a tudósaimat nem találják meg a lehetőséget hogy hova lehet diplomatát küldeni, pedig oda küldöm őket ahova kell.Valaki járt már itt ezen a részen és tudna segíteni?
  • Rossi1
    #690
    Hmuda!

    Szegedre jársz vagy Pestre???? Mert egy suliba járunk... egyébként a Devices ellopásánál, melyik embereknél van a maradék cucc(szigeteden)? Úgy értem szuperügynököt vagy katonát vagy civilt kell vallatni érte???
  • Dankó
    #689
    Borzasztó egyszerü.tölts vissza egy másik állást és mielőtt át nem mennél a szigetre adj el mindent és abból rengeteg pénzed lesz.Nekem közel 1 milkám volt az új szigetre költözéskor amiböl meg aztán lehet építkezni.
  • dikki*yysw
    #688
    Arra gondoltam én is, a world domination mapre. Mint említettem, én mediumon játszom, és minden alkalommal hogy megjelennének a forces of justice a WDmapen, autosavel egyet a játék. Ekkor elmászom a mapre, és Hide-olom az egységeket.
  • dikki*yysw
    #687
    Nekem is van valetem, használom a weaken tag-elést, de még nem tudok képezni valet, guard, és technician vagy mi -nél magasabb szintű egységeket.
    A felfegyverzés meg lassan szokott haladni, arra már mindig bejönnek. De igaz, hogy a bejárat előtt / kinn a strandon nincs kamerám, majd rakok..
  • Since
    #686
    én elég szar helyzetbe vagyok...Átmentem a második szigetre, de alig volt énzem, asszem 5000 egységem volt:-) Azt hittem hogy ad valamit a második szigeten, de rosszul tudtam :-) Majd betöltök egy gamet, és szerzek egy kis pénzt, azt átmegyek a második szigetre.
    Valet lehet hogy jó megoldás, én inkább legyaktam az ellent...Mivel a heatem magas volt egy területen, ezért folyamatosan jöttek ellenséges egységek, és nemtudtam velük mit csinálni...Második szigeten jobban odafigyelek rá és menni fog remélem :-) Mára ennyit, további jó játékot :-)
  • [NST]Cifu
    #685
    Szerintem ő a térképen a World Domination Map-ot érti, és ez engem is zavar, hogy amíg a szigeten kóricáló katonákkal vagyok elfoglalva, a Map-on kivérzik az akciócsapatomat. Kegyetlenül hiányzik egy olyan kapcsoló, hogy automatice Hide-oljanak, ha feltünik egy ellenséges ügynök...

    Dankó: Jó ötletet adtál, de akkor is iszonyú szivatás, hogy ezeket a katona-falkákat erővel nem lehet megállítani, 6 mercenary vs. 6 poor H.A.M.M.E.R. soldier esetén marad átlag 2 mercenary-m, azért ez kicsit vicc.
  • Dankó
    #684
    Nagyon egyszerü a megoldás!Rengeteg valet legyen akik folyamatosan elaltatják az ellent.Nekem van 16- belőle + a továbbképzett spindoktor-ból vagy 6.Olyan szépen elküldenek mindenkit beleértve a szuper ügynököket hogy csak na.Az is fontos hogy a szigeten legyenek rejtett kamerák.Amikor ellent látsz be tag-eled és mielőtt még elérnének a bázis kapujához már vissza is fordulnak.(zömmel).Ez a taktika jó a katonákra is de ha olyanok hogy egyböl támadnak akkor nyomsz egy vörös alert-et megvárod amíg mindenki fölfegyverzi magát és kijelölöd hogy végezzenek velük.Mivel be van kamerázva az egész sziget egyböl kirohannak és leölik a katonákat.Ja érdemes a sniper nevezetü katonából a legtöbbet kiképezned mivel alapból van fegyvere.nos én ezeket a taktikákat alkalmazom és elég jól megy.Már a második szigeten vagyok.Ja és a térképen váltogasd az embereidet hogy ne mindíg egy helyen legyenek.Amint lement fölmegy a heat egyböl rakd át máshova.Így nem lesz feltünő és alig fognak katonák illetve szuper ügynökök jönni.
  • dikki*yysw
    #683
    Hát vazz, tegnap játszottam egy órát, de mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Eddig nagyon tetszett meg minden. Most egy óra alatt annyit szoptam, hogy egy hétre elég lenne. Állandóan katonák jönnek, titkosügynökök, 1-1 küldetés a térképen 17-ből 12, vagy 12-ből 11 emberemmel végez.
    Pótlom őket meg minden, de utálok szívni.

    Egyébként Hmuda, milyen nehézségi fokon játszol? Mert visszaolvastam a topicban, és arról szónokoltál, hogy milyen rossz hogy a térképen ha jön ügynök, nem is jelzi a program, és észre sem veszed, hogy leírtják az embereid felét. Én mediumon vagyok, de mindig észreveszem - autosavel a játék.
  • Since
    #682
    Meg kell csinálnod a fő küldetéseket, és utána tudsz "továbbrepülni" egy másik szigetre...
  • Sztalin
    #681
    És hogyan?
  • antijedi
    #680
    van
  • Sztalin
    #679
    Sziget?! Miről beszéltek? Tán van lehetőség más szigetre "költözni"?
  • dikki*yysw
    #678
    Sztem könyvtárat, a sárga az az.
  • Dankó
    #677
    Hi!

    Mitöl van az hogy rengeteg emberem olyan mintha weaken tag volna rajta és csak bambul ki a világba.Mit kell építenem nekik ahhoz mert az előző szigeten nem volt ezzel gond.Ja tényleg hány sziget van?
  • Since
    #676
    hát túl sokat nemtudsz vele kezdeni..ha bezárod egy cellába, onnan valószínűleg kiszabadul..és ha kiszabadul akkor hozz magával később segítséget gondolom :-) Én bezárattam a legbiztonságosabb cellába, és őriztem a cellát :-) így ha kiszabadult, rögtön ott volt két ügynököm és elintézte...
  • Sztalin
    #675
    Most ott vagyok,hgoy 200-as "népszerűséget :) ) kell elérni,de megtámadott 1 szuper ügynök. Mit kezdjek vele?
  • Since
    #674
    Haladj a történettel és megtudod mi a pálya...