Szerintetek?
  • Agunesu
    #2863
    Az anyja nem bánja a dolgot, apja nincs. Kérdeztem tőle én is, mit szól az anyja, de annyit mondott, hogy nagyon örül neki. Biztos, hogy hozzámegy a fickójához, ha még 2,5 év múlva is együtt lesznek, addigra végzi el ugyanis a sulit, előtte semmiképp nem mehet férjhez.

    Nekem az a korábban említett pali volt az egyetlen ennyivel idősebb barátom. Azóta aki nálam idősebb volt, maximum 1 hónappal volt idősebb, aki fiatalabb az meg 6 hónappal volt fiatalabb. Szóval egyidős voltam minddel. Az, hogy mennyire éretten viselkednek, gondolkodnak egyébként egyáltalán nem korfüggő. Ismerek olyat, aki fiatalabb nálam, de rendkívül értelmes, normális minden szempontból, a 10 évvel idősebb, meg tisztára gyerek volt még 27 évesen is. Szó szerint olyan volt, mint egy nagy gyerek, aki játszik még a közlekedési eszközökön is. Égő volt vele megjelenni az utcán... Szerencsére már nem beszéltem vele hosszú évek óta, de biztos vagyok benne, hogy még most is ugyanolyan gyerekes és tíz év múlva is az lesz.