Gokart
  • IXEMGabeo
    #18
    szeva én is szoktam néha, lényeg az, hogy a súlypontot előrevidd dőlj előre, ne pedig hátradőlve vezess, evvel sokat nyerhetsz + a kanyarokban mindig ellentétes szögben próbálj meg bedőlni picit és olykor az is segít, ha picit felugrasz úgymond a gokartban megkönnyítve a súlyt, ami által lesz lendületed a kanyarban, e mellett a nagyon éles hajtű kanyarokban egy hirtelen hátradőléssel visszateszed a súlypontod utána már rögtön kifelé kell dőlnöd rá a kanyarra...persze, ha ezeket összeteszed csak akkor lehet tökéletes köröd, merthát mit mondjak kell egyfajta érzék is hozzá mit mikor kell csinálni. Egyszer-kétszer mész gyakorlásnak pályaismeretnek jó, utána pedig amiket tanácsoltam próbáld meg megfogadni...kezdőként mentem igyekeztem megfogadni ezeket a tippeket (én is csakúgy kaptam egy sráctól az infókat, aki már szinte amatőrversenyző és bajnokságokban vesz részt jó eredményekkel.) lényeg h baromi sok másodpercet lehet evvel nyerni nem is hinné az ember...

    Jó szórakozást, ha van zsém általában az Anna utcában, a G1 kart centerben dekkolok, egyszer pedig voltam a Silverkartban az nagy csalódás az a pálya oda ne menjetek:) legjobb pálya én sztem Törökbálinton a Cora ring nem voltam még, de mesélték:)