49
Gokart
  • IXEMGabeo
    #49
    birtam ezt a palyat, viszont elozni nem lehetett rajta:((
  • IXEMGabeo
    #48


    alul mindket video ugyanaz, viszont ezt akartam beszurni ez volt a masodik futam...

    odakint 2x15 percek vannak szinte mindenutt, promocioban 3x15 perc is van ugyanolyan aron is akar meg 50 koros endurance versenyek:))
  • IXEMGabeo
    #47
    Sracok olvastam a hsz-eket az Eurocenterbe elmentem tavaly nagy nehezen megtalaltam a palyat, csakhogy hult helye volt a gumifalaknak es a gokartoknak:))) egyszoval total megszunt az egesz...es 2003-ban ezzel a hellyel nyitott a topik is:D
  • IXEMGabeo
    #46




    videoim a basildoni gokart palyarol
  • pr3cious
    #45
    https://racingarena.hu/ 1000m hosszú pálya, talán a legnagyobb Magyarországon.
  • Kepek
    #44
    BMW Exocar
  • precise
    #43
    http://www.hunmotorsport.co.uk/
  • tbazsi95
    #42
    Karting OnBoard | G1 Kart Center | GoPro Hero 3 - Silver Edition
  • IXEMGabeo
    #41
    Nyílt egy új gokart pálya a Westend city center tetején a parkolóház mellett:)

    2500 Ft 10 percért, ha van saját maszkod (sisak alatti anyag) akkor 2000 Ft egy menet...
  • FeikG
    #40
    Bocs ezt nem ide szántam
  • FeikG
    #39
  • FeikG
    #38
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=zsp8yhmir7y33yeb09sg.png
  • IXEMGabeo
    #37
    volt valaki, valahol mostanság?:D mik az árak?
  • FeikG
    #36
    http://wildfire.gigya.com/facebook/preview.aspx?fb_sig_api_key=f7667e9ebccf2157d6f15f991a5e3ce9&wid=582363292&p=bHQ9MTMxNTkxMjA1MzAwNiZwdD%2AxMzE1OTEyMDU1MjcyJnA9JmQ9Jm49ZmFjZWJvb2smZz%2AyJm9mPTA%3D&s=1
  • Beagie
    #35
    ez most minek?
  • Robi650e
    #34
    [/url]
  • Beagie
    #33
    Budaring weboldala.
    Sokszor vannak akciók, csoportos kedvezményük is elég jó.
    Hosszú 800m-es pálya, izgalmas rajta menni, nem egy 200 méteres keskeny pálya a spar mélygarázsába :)
    Gokartok is nagyon kényelmesek, és jó állapotban vannak.

    1x 8 perc felnőtt jegy: 2.500 Ft/fő

    De ha csoportosan mentek, akkor inkább ez érvényes:
    Fél órás pályabérlés: 8.000 Ft+áfa/fő
  • Tompabodza
    #32
    Egy futam 2000 Ft alatt van ha jól emlékszem és olyan 7-8 percig tart nagyjából.
    De az oldalukon minden infót megtalálsz:

    http://1.gokartring.hu/
  • Béccy
    #31
    Köszi majd utánanézek! :)

    Bodza, Eurocenter egész közel van hozzánk, nem tudsz bővebb infókat, hogy mennyibe kerül 1 futam, mennyi ideig tart, ilyesmik?

    Köszi szépen!
  • Tompabodza
    #30
    Szia Béccy!

    Nem írtad, hogy pesti vagy-e se remélem igen mert akkor tudok neked 1 pályát ajánlani :)

    Én egyedül az Eurocenterben lévő gokart pályán voltam amit nyugodt szívvel javasolok mert jó állapotú és változatos a pálya nem vészes az ár és a kiszolgálás is sztem korrekt :)

    Arra figyelj majd hogy a parkolóból kell lemenni de sehova nem lesz kiírva, a parkoló legvégén lesz a lejárat :)

    Remélem segítettem!
  • Beagie
    #29
    Buda-ring, G1-kart center.
    A silver kart se rossz de én a Buda-ringet ajánlanám, a pálya nyitott, aszfaltozott, jól tapad, és az árakkal sincsenek elszállva.
  • Béccy
    #28
    Sziasztok!

    Céges csapatépítőt szervezünk páran a kollégákkal. Egyikünk sem volt még gokartozni, ezért nem is tudjuk, hogy melyik pályára érdemes elmenni Bp-n.
    Közületek biztos tud valaki ajánlani nekünk, valami jobb gokart pályát, ahova érdemes elmenni 1 jó kis csapatépítésre.
    Köszi az infókat! :)
  • Beagie
    #27
    +fav a topiknak
  • Beagie
    #26


    2011-ben először kerül megrendezésre Magyarországon a Red Bull Kart Fight országos amatőr gokartbajnokság.
    A Red Bull Kart Fight amatőr gokartosoknak meghirdetett versenye tavaly debütált Hollandiában, ahol hamar óriási népszerűségre tett szert.

    Magyarországon eddig soha nem látott módon utcai döntővel zárul a versenysorozat Siófok belvárosában!

    Jelentkezz Te is és légy részese a Red Bull Kart Fight élménynek!

    A versenyen való részvétel feltételei:
    -betöltött 14. életév
    -magyar állampolgárság
    -minimum 150 cm-es testmagasság

    A valaha licensszel rendelkezett gokart versenyzők részvétele nem engedélyezett!
    (verseny igazgató: Kálmán Péter, és id. Márton László)


    A verseny menete:
    Nyolc selejtező futamot szervezünk ország-szerte, minden selejtező futamra maximum 120 fő regisztrálhat. Mind a 8 selejtező futamról 6 versenyző jut tovább a döntőbe, ahol így összesen 48 fő fog versenyezni a fődíjért. Minden jelentkező csak egy helyszínre regisztrálhat.

    Az országos döntő előfutamaiban 6 csoportban folynak tovább a küzdelmek. Minden csoportban 8 fő versenyez. Az egyes csoportokban selejtező helyszínenként 1-1 fő indul, a csoportok beosztása előzetes sorsolással dől el, amit a www.redbull.hu/kartfight oldalon teszünk közzé az utolsó selejtezőt követően.

    Az országos döntőbe így 6 csoportgyőztes jut tovább, hozzájuk csatlakozik még a kiesettek közül összesített eredmények alapján a 2 legjobb időt elért versenyző. Így jön létre a “Super-8”, akik megküzdhetnek a fődíjért 2011 július 17-én.

    A Versenyszabályzatot ITT tudod megtekinteni!


    A fődíj:
    Egy 2 személyes belépő a Formula-1 Eni Magyar Nagydíjra, box-utca látogatással egybekötve.

    Az első 3 helyezett a Red Bull Junior Team versenyzőitől kap személyes felkészítést és egy külön körben, profi gokartokkal versenybe is szállhat az ő időeredményükkel ugyanazon a pályán!


    A selejtező futamok dátumai és helyszínei:

    2011. június 25., szombat - 10:00h - Budapest, G1 Kartcenter (www.g1kartcenter.hu)
    2011. június 26., vasárnap - 10:00h - Debrecen, Cora parkoló (www.gokartdebrecen.hu)
    2011. július 2., szombat - 8:30h - Győr/Győrzámoly, Gokartmania (www.gokartmania.hu)
    2011. július 2., szombat - 17:00h - Mogyoród, Hungarokart (www.hungarokart.hu)
    2011. július 3., vasárnap - 10:00h - Kecskemét, Gokartstadion (www.gokartstadion.hu)
    2011. július 9., szombat - 10:00h - Pécs, Gokart Pécs (www.gokartpecs.hu)
    2011. július 10., vasárnap - 8:30h - Siófok, Gokart Balaton (www.gokartbalaton.hu)
    2011. július 10., vasárnap - 17:00h - Budaörs, Budaring (www.gokart-budapest.hu)

    2011. július 17. vasárnap - 10:00h - ORSZÁGOS UTCAI DÖNTŐ, SIÓFOK – VITORLÁS UTCA


    A regisztráció a verseny előtt egy órával kezdődik és a verseny indulásával lezárul, amennyiben a maximális résztvevő szám megtelt későbbi helyszíni nevezést nem tudunk elfogadni! Azokat a helyszíneket ahol az elő-nevezés által megtelt a létszám, az oldalon feltüntetjük!

    A nevezési díj az egyes pályák által meghatározott mindenkori futamdíj, amely magába foglalja a bemelegítő és az időmérő köröket is.

    Minden versenyzőnek kb. 5-5 perc áll majd rendelkezésére bemelegítésre és időmérésre is.

    A selejtező futamok továbbjutói Red Bull Racing ajándékcsomagot kapnak, és részt vehetnek a Red Bull Kart Fight országos döntőjében.

    Az indulók hozzájárulnak ahhoz, hogy a Red Bull Hungária Kft. az esemény során fotó és videóanyagot készíthet és azt az eseménnyel kapcsolatos marketing és kommunikációs célokra felhasználja.



    Jelentkezz Te is és mutasd meg mit tudsz a pályán!

    Az INNEN letölthető és kitöltött jelentkezési lap visszaküldésével tudsz nevezni.

    E-mail címünk: [email protected]

    Csak hiánytalan nevezési lapot tudunk elfogadni.
    A visszaküldött helyes nevezésről megerősítést küldünk.
  • IXEMGabeo
    #25
    :) mi a helyzet?

    te mostanában hol voltál?
  • ASR Godfather
    #24
  • IXEMGabeo
    #23
    majdnem bekerültem a legjobb 15 idő közé 2 tizedre voltam

    új pályán G1-ben 37.702-öt mentem...régi pályánál ez kb 5-6 méterrel hosszabb, ami kb 1-2 seces lassúságot jelent körönként. új kartok gyorsabbak viszont valamivel...

    én szeretem a G1-et. a Budaringen nem voltam, helyette az Anna utcai Kelenföldi pályán voltam...
  • TomSolberg
    #22
    A Budaring nagyon jó, hosszú pálya, és 10 percet lehet menni.
    Én oda járok, gokartok is jók.
    G1 kart centerbe akkor voltam utoljára mikor régi kartok voltak, de azt a pályát nem rám tervezték, jobban szeretem a gyors pályákat.
    Azóta persze új kartok vannak ott, biztos javult az irányíthatóságuk, de majd ki kell próbálni.
    Szóval nálam a Budaring az első, ott többet mehetek, jó a pálya, és fekszik is nekem.
  • IXEMGabeo
    #21
    arra azért kíváncsi lennék a többieknek 4 évvel ezelőtt mennyibe került egy menet...gondolok itt a 2006-os HSZekre

    múltkor a Silverkartban aug 31-én ingyenes nap volt bowling, billiárd és gokart....
  • Desiderata #20
    tudom, ipari parkban elvileg, csak még nem jutottam el oda, múltkor rossz idő volt
  • IXEMGabeo
    #19
    óó neked ott van Százhalombattán nem messze:D 6-os út mellett elhaladva mindig ott egy tábla "Gokart 500 méter" xDDD
  • IXEMGabeo
    #18
    szeva én is szoktam néha, lényeg az, hogy a súlypontot előrevidd dőlj előre, ne pedig hátradőlve vezess, evvel sokat nyerhetsz + a kanyarokban mindig ellentétes szögben próbálj meg bedőlni picit és olykor az is segít, ha picit felugrasz úgymond a gokartban megkönnyítve a súlyt, ami által lesz lendületed a kanyarban, e mellett a nagyon éles hajtű kanyarokban egy hirtelen hátradőléssel visszateszed a súlypontod utána már rögtön kifelé kell dőlnöd rá a kanyarra...persze, ha ezeket összeteszed csak akkor lehet tökéletes köröd, merthát mit mondjak kell egyfajta érzék is hozzá mit mikor kell csinálni. Egyszer-kétszer mész gyakorlásnak pályaismeretnek jó, utána pedig amiket tanácsoltam próbáld meg megfogadni...kezdőként mentem igyekeztem megfogadni ezeket a tippeket (én is csakúgy kaptam egy sráctól az infókat, aki már szinte amatőrversenyző és bajnokságokban vesz részt jó eredményekkel.) lényeg h baromi sok másodpercet lehet evvel nyerni nem is hinné az ember...

    Jó szórakozást, ha van zsém általában az Anna utcában, a G1 kart centerben dekkolok, egyszer pedig voltam a Silverkartban az nagy csalódás az a pálya oda ne menjetek:) legjobb pálya én sztem Törökbálinton a Cora ring nem voltam még, de mesélték:)
  • Desiderata #17
    ha minden igaz jövőhéten gokártozok egyet, valami jótanács, tapasztalat? régen próbáltam, de annak már vagy 10 éve
  • GregSB
    #16
    Akkor én kérek elnézést :D
  • admi
    #15
    Öregem!:) Azt hittem viccelsz, de viszanéztem a májusi és júniusi eredményeket és tényleg 0,1,2 tizedek vannak. Mekkora gány...
  • Marki..
    #14
    Szóval még mindig nem javították meg az időmérőt? Mikor áprilisban ott voltunk LFS találkozón, akkor is csak 0, 1 és 2 lehetett a tizedek helyén.
  • admi
    #13
    Utoljára 2006. júni 5-én voltam. Aki régebben volt ot (pl tavaly nyáron), annak feltűnik, hogy a pályát átalakították. A régin 22 s körüli időket lehetett menni, ez most olyan 25 és 26 s között van. Nagy különbség van a gépek között, úgyhogy versenyzésre annyira nem alkalmas. Pl. én az egyik autóval mentem 24.126-ot, volt amelyikkel 25.0xx-t, és volt, amelyikkel 26.0xx-t. Szóval ez SUXX. De a pálya amúgy zsír, a kocsik egész jók! Ja, és a pályacsúcs jelenleg 24.000 kereken, de szerintem kamu. Mind1, a közeljövőben szeretném levinni ezt az értéket. Már úgyis nagyon a közelében vagyok :DD.
  • GregSB
    #12
    Bírom az ilyen kamugépeket, én ma este voltam az Eurocenterben, és a mindenkori rekord 23.valamenyi volt :D

    Az én legjobb időm 28.004 volt. Mentésgemre szóljon hogy most Go-Kartoztam életemben először + a vége felé beragadtam az előttem menő mögé, szerintem 27-es időt tudtam volna menni tiszta pályán :) De még van mit fejlődnöm...
  • zoolee
    #11
    Hahaha sok béna én ott 1. re 21.238 at muntem !!!
  • oneal1
    #10
    200 ccm honda 6.5 LE
    tehát számit az hogy mekkroa az ember benne:)
    de nagyon mennek egyébként!
    azon a pályán vadállat