• mrzool
    #56
    "Lehet. Megkellene nezni valami linux/bsd iranyu portalt, es ott lehet latni a bugokat."

    Persze, hogy látni. Életveszélyes lenne egy direkt un*x portálon sem közölnék a kiadott hibajavításokat.

    De te félreértesz engem. Itt nem arról van szó, hogy a un*x oldalakon mit közölnek és mit nem. Azok _specifikus_ oldalak, tehát LE KELL KÖZÖLNIÜK.

    Itt arról van szó, hogy a mainstream lapok valahogy megfeledkeznek róla. És amint lehoznak egy vindózos bugot (mert lehozzák, mindig!), utána meg lehet nézni a cikkhez tartozó fórumot.

    Ne legyél már elvakult, ne mondd azt, hogy nincsenek tele fröcsögéssel ezek a bizonyos fórumok! Én pont ezt kritizáltam, idéztél is tőlem, tehát értened kéne mit írtam.

    Ezt az álláspontomat pedig fenntartom. A tények engem igazolnak. Ha kijön egy linux-bug, akkor nem fikáz az MS-oldal, legfeljebb un*x fanek kezdik el a betanult szöveget, hogy 'ez nem is olyan nagy hiba', 'ingyen van, akkor ne kritizáld', etc... Én az emberek mentalitásáról beszéltem, nem pedig az oprendszerekről. Ha nem hiszel nekem, hát olvass...