• Skynet
    #65
    wandal hjaaaa téényleg valamit valamiért....Teszemazt egy két hétig nemköltök semmire gyüjtök mint az állat összejön 13ezer forint,elmegyek a boltba megveszem a játékot amit kiszemeltem és hopppp a 13ezer forintot elvertem egy nagy szarra..:)))
    Vagy ha nemis vertem el pár hónappal késöbb leértékelt programként fog szerepelni az árlistákon...
    Ha csak azt vesszük hogy láttam már pár helyen csomagolási hibás játékokat 5 rugóért amik a boltban akkoriban 10-15 körül voltak kisssé mókár hogy egy kurva dobozést kiadjak 5-10 gurigát..:))))
    Megveszed a pc-t beleölsz százezreket hogy fussanak rajta a cuccok és széplegyen...akkor ne keljen ne ugassátok már le a warezt,legalább ott nem fordul elő hogy 10ezreket kiadsz egy programért azért hogy 1.:csalódj benne 2.1szer végigvidd és utánna többé ne vedd elő...
    Warezről leszeded a játékot,ha tetszik megtatod ha nem nem....Ha megtartod végigviszed és ha úgygondolod hogy megfogott a progi és máskor is elővennéd akkor vedd meg,ha nem akkor töröld...ennyi...de akárhogyis nézzük,a mai pc-s játékok igen nagy százaléka a tipikus 1-szer végigvihető játék.....Szóval warezt békénhagyni,nagyon frankó módszer arra hogy kiderítsük mi az ami kell,és mi az ami nem.
    Más
    Smsweb....Sok embernek sír a szája ellene...tény freewebék gennyláda húzása...
    És???Mi a jobb? Kiadni 1 hétre 400 forintot (ezalatt 3-4 játék,fil letöltése) vagy az hogyha ingyenes helyre felteszik a cuccokat és félóránként nyüszíteni kell a warezoldal tulajának hogy tegye fel újra a cuccot mer törölték?:)) Vagy azért nyüszíteni mert mindig tömve van az ftp és 10 k a limit???:)
    Nem mindenki ismer jó ftp-ket,vagy a dc-t...
    Szóval attól függetlenül hogy a freeweb gazdagodik még mindig korrekt a szolgáltatásuk,1 hét letöltés teljes sebességgel 400 pénzért....Korrekt...Aki nyöszörög az ár miatt az menjen el a petőfi csarnokba hétvégén és kérdezgessen körbe mennyiér adnak 1 gamecd-t írottan...1000 ft/darab...Smswebről meg 400 pénzért 1 héten leszedhetsz 4-5 játékot és filmet is:)))
    Úgyhogy a lényeg,warez volt van lesz és jódolog...smsweb jó szolgáltatás csak az üzemeltetője pénzéhes getzi...ennyi:)