• lipovics
    #105
    Gondoltam megosztom en is a velemenyemet veletek.

    Warez-jatek. Jatekok rohadt dragak, ennyiert kulfoldon se vennek meg, nem hogy itt. Ennyi. Le kene vinni az arukat, mert rohelyes. BF-ezni akartam komoly szinten, gondoltam, hogy megveszem boltba, hogy tudjak jatszani a klanommal kulfoldi versenyen. En is csak neztem, mikor lattam, hogy 20e lenne. Itt ertek veget a BF-es remenyeim. Ennyit ez nekem nem er meg, le is toroltem a warez verziot, ne fajditsa a szivem.
    Volt egy masik jatek. CS. Versenyszeruen csztem, meg is volt eredetibe, mert 5e volt. Ennyit meg tudtam fizetni erte.
    Azota sorjaban jonnek ki a jatekok, egyik szarabb, mint a masik. Iden csak a GTA VC es a Splinter Cell tetszett, de ezekre sem volt penzem, most sincs. Tobbit 1 ill 2 nap utan toroltem. Valaki irta a Rise of nations-t. Ezen en is csodalkoztam, kozel jartam hozza, hogy megveszem, de nem lehet magyarorszagon kapni. Vicc.

    Programok. XP-m van, ezt meg is fogom venni sulinetes cuccban, de az osszes tobbi winfos egy kalap szar, elvi okokbol nem fizetnek ertuk.

    Aztan, szoktam neha honlapot csinalni. Ahhoz ugye van egy Photoshopom, meg egy dreamweaverem. Ketto egyutt majdnem 400e (Flasht meg nem is emlitem). Mar indulok is megvenni. Aztan neha csinalok a jatekaimbol egy videot. Adobe Premiere 200e. Meg ilyenek. Hol elnek ezek? Miert nincs otthoni felhasznaloknak kulon ar?
    Tudom, persze, vannak ingyenes szoftverek, hasznaljak azt. Csak ezek nagyreszt keves tudassal rendelkeznek. Tudom, keszitsek szart mert csoro vagyok. Alap.
    Jatekert nem nagyon fizetnek, evente 5-6 gammat vennek meg, de tenyleg elfogadhato aron.
    Viszont szivesen megvennem ezeket, mert rendszeresen hasznalom es nagyon meg vagyok veluk elegedve:
    Adobe Photoshop
    Adobe After Effects
    Adobe Premiere
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia Flash
    Sonic Foundry SoundForge
    Soinc Foundry Vegas Video
    Microsoft Windows XP
    Eppen nincs ra ket millio forintom. Sajnos. De legalabb az akarat megvan.

    Masik! Zenekiadok. Megoltek a zenet, isszak a levet.
    Jottek ezek a csipcsup zenekarok, akikre ma mar senki nem emlekszik, megvettek draga penzert az albumaikat, mara semmit sem ernek, mert nincs tartalmuk. Az emberek szemeben elertektelenedett a zene. Errol a kiadok tehetnek. A valaszuk aremeles es az mp3 uldozese lett. Sajat farkukban harapnak. Az mp3at mar senki nem allitja meg. Elkestek.

    Jovore nezve nem latok rovidtavu valtozast. Messzebbre meg nem latok.