.
  • Csabesz6
    #76567
    "Sőt, egy olyan féket is beépítettek a némán őrködő rendszerbe, hogy ha a rendőrök kiérkezése előtt befejeződne a vizsgáztatás, akkor a számítógép valami kitalált okra hivatkozva még nem adja ki a papírt (mondjuk, kiírja, hogy meg kell ismételni a fékpados ellenőrzést). Mindezt azért, hogy továbbra is ott tartsa a lopott autót és gazdáját. A vizsgáztató és a tulajdonos számára a riasztás ténye csak az után derül ki, amikor megérkeznek a rendőrök."


    Na ez az amit a sündőrökről nem tudok elképzelni, még hogy kimennek ezért:D....anyátok, ha mégis.


    "Hallottunk egyszerűbb rendszerről is: a reggel leadott forgalmiba délutánra új zöldkártya kerül - anélkül, hogy az autó akár csak jelen lett volna az ellenőrzésen."
    ááááá:)))))))

    "Miközben az autósok jól járhatnak a komplex vizsgával"
    ja nagyon jól járunk.



    Összességében nagyon blöff szaga van az egésznek, meg ez se lesz olyan kurv@ biztos alapokon álló, megrendíthetetlen rendszer.