.
  • CSOCSO
    #100877
    Szerencsere az egyik csavo megsajnalt a scionos facebook grupbol es epit nekem egy motort " nagyon olcson"
    Igy is $2500 lesz de sokkal tobbet szokott kerni. Ismeri azt a csavot is aki eladta nekem a szar epitett motort es sajnalja, hogy ilyeneken kell keresztul mennem. Hat ja. Ha szerencsem van akkor az a paraszt vissza adja a penzemet a motorert. Es akkor nem kell sok dodot hozza rakni, hogy legyen egy epitett motorom ami akar 500-600 loerot is elbir siman. Mondjuk szerintem en max 350-370 korul maradnek. Nincs kedvem feltengelyeket torni meg elbaszni a valtot. Meglatjuk. Uj motor kb ket honap mulva lesz itt. Attol keszen vagyok, hogy ketszer kell kifizetnem 1700 et a motor cserere :/ De ha meg orulok is menni fog ez a kibaszott scion. Elozo hetvegere akartam, hogy kesz legyen. Ha az a szar motor mukodott volna rendesen akkor el is birtam volna menni az egyik legnagyobb toyota talalkozora orlandoban. Nem tudtam elmenni. Egy masik arany scion nyerte meg a legjobb scion dijat. Semmi nincs azon az auton csak le van ultetve a foldre, gorbe kerekek es foliazva van csillogo aranyra. Csak olaj a tuzre, hogy belegondolok abba, hogy szerintem siman megnyertem volna a dijat ha ott vagyok.