Autókról
  • Barpi
    #1336
    Sjani1995:

    Köszi! :) Természetesen nagyon vigyázok rá.

    Bertino:

    A BMW kb 50-55km/h sebességgel csapódott a szalagkorlátnak, talán még annyi sem volt, (valahogy nem azt néztem abban a pár ezredmásodpercben) még a légzsákok sem nyíltak ki. Hazahozattam, (1200€ volt a szállítás) de itt Németországban azt mondták, totálkáros, ott kellett volna hagynom az út szélén. Pedig a motor szépen jár, a hűtőnek sincs baja, csak itt ez van. :( 1000€-ért sikerült eladnom, ezért az Audit nem igen akarom nagyon meghajtani. Az autópályán azért nyomtam neki egy kövéret 220-ig, de a párom szólt, hogy nem kellene. Végül is kb 5 perce volt meg az autó, amikor Dortmund-ba majdnem belém jöttek. Én voltam a béna, (18 éve vezetek, és csak egy balesetem volt a BMW-vel) Kanyar után meg akartam állni egy behajtóban, és megszokásból ráléptem a bal szélső pedálra. Ja, csak ez automata, és az nem a kuplung volt, hanem a fék. Satufék mögöttem, én integettem a sötétített üvegen keresztül, hogy sorry, aztán megint ráléptem. :( Megint satufék. Jó, hogy nem vertek meg miatta. Azóta lekopogom, a bal lábamat nem használom.