Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az optimisták, angolul tanulnak.
A pesszimisták, héberül.
A realisták, lõni....
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
hogy a torlódások elkerülése végett páros napokon a páros,
míg páratlan napokon a páratlan személyi számmal rendelkezõk menjenek bankot rabolni!
A cigány a papnál van.
- Atyám, nekem nem kell semmit meggyónnom - mondja a hátrányos helyzetû. - Nem iszom, nem nõzöm, mostanában pedig még nem is loptam.
- Tudom jól, fiam, de hamarosan kiszabadulsz.
A medve nem játék.
,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"
fekszik és éppen a tökeit nyalja.
- Hej ídösapám, bárcsak én is meg tunnám ezt csinyáni!
- Csinyád, fiam, de szerintem megharap...<#idiota>#idiota>
Pista ül a kocsma asztalnál nagy vigyorogva. Jenõ odamegy hozzá és megkérdi tõle:
- Te meg mire vagy olyan büszke?
- Nem fogod elhinni mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot, amikor egy csodaszép szõke nõ odajön, hogy kivinném-e a vízre egy kicsit. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenõkém, nagy csöcsök! Na Kievezek vele egy darabon és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát nem tudott úszni az istenadta, nem tudott úszni Jenõkém!
Másnap Jenõ bemegy a kocsmába, Pista ugyanannál az asztalnál ül, de még boldogabb!
- Jenõ, képzeld mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot és egy bombajó vörös nõ, megkérdi, hogy kivinném-e a tóra. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenõkém, nagy csöcsök! Na kievezek vele, már majdnem félúton vagyunk, és mondom neki:
- Baszol vagy úszol! Hát ez sem tudott úszni, Jenõkém, egy tempót sem tudott úszni!
A harmadik nap Pista zokog az asztalnál. Jenõ nagy kíváncsian megkérdi, hogy mi történt.
- Nagyban takarítom a csónakot ma reggel. A világ legszebb fekete hajú nõje elém áll, hogy vigyem ki a tóra. Hatalmas teremtés, óriási csöcsök, Jenõkém, gyönyörû csöcsök! Kiérünk a tó közepére és odaszólok neki: Baszol vagy úszol! Erre ez az istennõ feláll, letépi magáról a ruháját és nagyobb fasza volt, mint az evezõ nyele! Én meg nem tudok úszni Jenõkém, egy tempót sem tudok úszni...
"Ennyien jövünk. Mao."
Ugyanez a zsák érkezik 2 hét múlva megdarálva Kínába, és egy cetli:
"Így küldünk vissza. Lenin."
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
-Mit csinál a kannibál mikor megszabadul a barátnõjétõl?
-???
-Kitörli a seggét.😄😄😄😄
Nincs mindig igazam de sosem tévedek. Legjobb öröm a söröm, meg a káröröm. :)
- Halló. Tttt-találtam eeeeegy dd-ddddögllllött lolvat.
- Hol találta?
- A pepepppee...
- A Petõfi-hídnál?
- Nem, haahhhhhaannnem a ppppee...
A rendõr nem bírja tovább és leteszi. Tíz perc múlva újra csörög.
- Tttt-találtam eeeeegy dd-ddddögllllött lolvat.
- Hol találta?
- A pepepppee...
- A Petõfi-hídnál?
- Nem, haahhhhhaannnem a ppppee...
A redõr megint leteszi. Három óra múlva újra csöng a telefon.
- Hahalló. Tatttttaláltam egy ddddödöglött lovat.
- Hol találta?
- A peppppe...
- A Petõfi-hídnál?
- Nnnnem cseszd meg, ddddede odahúztam!
Gyilkossági helyszínre érkezik a rendõrség. A két helyszínelõ rendõr megállapítja a gyilkosság körülményeit:
- A nõ valószínûleg a szeretõjével volt, amikor a férj váratlanul hazaérkezett. Meglátta õket, ezért kiment az elõszobába, elõvette a páncélszekrénybõl a pisztolyát, majd visszament a hálószobába, és két lövéssel megölte a feleségét és annak szeretõjét. Ezután a fürdõszobában fejbelõtte magát. Elég szörnyû eset. - összegzi az egyik rendõr.
- Szörnyû, szörnyû, de lehetett volna még szörnyûbb is. - mondja a másik.
- Hát, ennél szörnyûbbet elég nehezen tudok elképzelni. Mire gondolsz?
- Mondjuk, ha a férj pár órával korábban érkezik, akkor most én feküdnék itt...
A rendõr leállít egy autót mûszaki ellenõrzésre.
- Kapcsolja be a féklámpát! - Jó.
- Reflektort! - Jó.
- Index? - Jó. Nem jó. Jó. Nem jó...
Tanító néni kérdezi Pistikét:
- Hol van a nagymamád?
- Meghalt.
- Ez szörnyû és hogy halt meg?
- Az ujján átment egy vonat.
- De ettõl még senki sem hal meg!
- Hát de éppen a fülét vakarta!
Egyik ember a másiknak a tóparton:
- Bocsánat uram, itt nem szabad fürödni!
A másik:
- Én nem fürdök, hanem fuldoklok!
Egyik:
- Ja, elnézést, akkor nem zavarok!
Óvodában beszélgetnek a gyerekek:
- Neked mi a jeled?
- Vízcsepp.
- Miért?
- Mert mikor anyu hasában voltam, ráesett egy vízcsepp.
- És neked?
- Pillangó.
- Miért?
- Mert mikor anyu hasában voltam rászállt egy pillangó.
A sarokban is ül egy kisgyerek, aki meg sem szólalt egész idõ alatt. Megkérdezik tõle is:
- És neked mi a jeled?
- Zoongooooraaaaa!
A töbszörös gyilkossággal vádolt személyt villamos székbe ültetik.
- Van valami utolsó kívánsága? - mondja az õr.
- Igen
- És mi?
- Megfogná a kezem?
- Anyu! Te hazudtál nekem! - mondja Jancsika az anyukájának.
- Hazudtam? Hogyhogy?
- Azt mondtad, hogy a kistestvérem egy angyal!
- Ez így is van. Az öcséd tényleg egy kis angyal.
- Nem igaz! Kidobtam az ablakon, de nem repült!
Az agresszív kismalac meglát az erdõben egy hangyát.
- Mit csinálsz hangya?
- Megyek haza.
Az agresszív kismalac eltapossa a hangyát.
- Csak mentél!
A temetõben egy sírásó dug egy nõt. Odamegy hozzá egy másik és megszólal:
- Te, add má' kölcsön a nõdet!
Mire a sírásó:
- Nem adom, ássá' te is magadnak egyet!
Hárman pecáznak a csónakban, nagy a forróság, egyikük feláll, hogy sört hozzon magának a csónak végébõl, megbillen, beleesik a vízbe.
- Mit tegyünk, nem jön fel! - kiált az egyik társa.
- Jobb, ha utánaugrunk, s kihúzzuk!
Egyikük beugrik, pár másodperc múlva felmerül:
- Megtaláltam!
Behúzzák a csónakba.
- Te, ez nem lélegzik! Adjunk mesterséges lélegeztetést!
Épp csak elkezdik...
- Pfúúúú, nem emlékszem, hogy Hugónak ilyen büdös szájszaga lenne...
- Én sem emlékszem, hogy korcsolya lett volna a lábán...
Tûz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tûzoltók fõnöke jelenti a fõorvosnak:
- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk hét áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. Egyiküket sikeresen visszahoztunk az életbe, de a többi hatnál sajnos nem jártunk sikerrel.
A fõorvos elájul, majd mikor magához tér, kérdik mi történt, mitõl lett rosszul?
- Attól, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház!
Sanyi és Józsi fogadnak a vasúti sín mellett. Azt mondja Sanyi:
- Te Józsi, fogadjunk, hogy nem tudsz átugrani a vonat elõtt, amikor itt van elõtted 1 méterre.
Azt mondja a Józsi:
- Én átugrom!
Jön a vonat, már 1 méterre van, a Józsi ugrik. Azt mondja Sanyi:
- Józsi, de gyors vagy te öregem! Az egyik lábad itt, a másik meg ott...
Felszáll a vonatra egy úr és a felesége. Találnak egy kabint, amiben csak egy ember ül. Kisvártatva a férj kimegy a kabinból, a másik férfi meg utána, és megszólítja:
- Ne haragudjon meg, uram, de az Ön felesége rettentõen ronda. Én plasztikai sebész vagyok, és mindössze 300.000 forintért csodaszéppé tudom varázsolni.
Visszakérdez a férj:
- 300.000-ért? A vadász 80.000-ért lelövi.
\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life
- Kisfiam, ez egy szabálytalan dolog volt, ilyet nem szabad ám csinálni!
- Semmi baj, apa! - mondja a fiú. - A mögöttünk jövõ rendõrautó is átjött rajta!
- Mondd csak fiacskám, ebben a mondatban: "A pásztor a mezõn legelteti a nyájat" melyik a helyhatározó?
- A pásztor.
- Nono! Már hogy lenne a pásztor a helyhatározó?
- Azért, mert a pásztor határozza meg a helyet, hogy hol legeljen a nyáj!
Két rendõr sétál a Dunaparton. Egyszer csak hallják, hogy valaki kiabál:
- Help! Help!
- Ez mit jelent? - kérezi az egyik.
- Ez angolul azt jelenti, hogy segítség.
- Jobban tette volna, ha úszni tanul meg, és nem angolul!
\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life
"Nem vagyok hülye, nem vettem, nyertem!"
"Elnézést, hogy ilyen közel megyek Ön elõtt!"
"Halkan elõzz a sofõr alszik!"
"Feel the power (Érezd az erõt)"
"Hajts gyorsabban, valaki már vár a vesédre"
"Ne dudálj, ne villogj! KÜZDJ!"
Autómentõn:
"Egyszer mindenki a platón végzi."
IFA hátulján:
"Itt a fék a tét..."
"Tudom, hogy régi, de legalább ki van fizetve."
"Addig örülj míg nem a fogaid közt van ez a matrica!"
"Kérem ne kövessen, én is eltévedtem!"
Városi busz oldalán:
"Öngyilkosságot akar elkövetni? Mi segithetünk!"
"Vigyázz pajtás, könnyen török!"
Egy fekete kispolski hátulján:
"Vigyázat! Ez a maffia gépjármûve!"
Dácia hátulján:
"Még mindig jobb, mint gyalogolni!"
BMW hátulján:
"Suzuki... a ti autótok!"
\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life
- Milliomossá tettem a férjemet.
- És azelõtt mi volt?
- Milliárdos.
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
Pikoló.
- Fiam megengednéd, hogy vezessek?Mert otthon soha nem engednek.
A sofõr gondolkodik: elveszíthetem az állásomat, börtönbe kerülhetek, de a Pápa elég nagy ember csak nem lesz semmi baj.
- Igen szentatyám, de cak lassan. -mondja a sofõr
Beszállnak az autóba a sofõr hátra, a Pápa elõre.
A sofõr tölt magának egy italt, amikor azt veszi észre, hogy 160-al repesztenek az Andrássyn.
Azt mondja a sofõr:
- Lassaban szentatyám baj lesz!
De nem lassít. Megállítja õket a rendõr, benéz a kocsiba és visszaszalad a járõrkocsihoz és azt mondja a rádióba:
- 311-es járõr jelenti: Megállítottam az Andrássyn egy kocsit ami 120-al repesztett!
- Fogja meg 311-es!
- Nem lehet. Nagy ember. Baj lesz.
- A polgármester?
- Nem, még nagyobb!
- A köztársasági elnök?
- Nem, szerintem az Isten!
- Mi van 311-es beszívott?
- Nem a hapsi hátul iszik és a Pápa a sofõrje... <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Ürge hátraszól a kollégájának:
- Laci, milyen sört szeretünk?
Mire a háttérbõl, valami akna mélyérõl egy hang:
- Rekeszest!
GTA V (*.*)
Vissza a témához:
- Miért jó, ha egy niggert cigánnyal keresztezünk?
- Lusta lesz lopni. <#vigyor3>#vigyor3>
A pákóféléknek banánfákon kéne ugrálni afrikában, nem itt élõsködni.
És Onyutha Judit? 😛 Csak találok már egyet...😄
Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN
USA Külügyminiszter: - Mi az Önök államformája?
Magyar nagykövet: - Királyság.
- És ki a királyuk?
- Nincs királyunk, hanem kormányzónk van.
- Ki a kormányzó?
- Vitéz Horthy Miklós tengernagy.
- És van Önöknek tengerük?
- Az nincs.
- Értem. Van az USA-val szemben területi követelésük?
- Nincs.
- Van valamilyen országgal szemben területi követelésük?
- Igen. Ausztriával, Csehszlovákiával, Romániával...
- Értem. És azokkal szemben is hadat viselnek?
- Nem, õk a szövetségeseink.
Itt találtam egy hsz-ban.
Mindegy ám, lóbaszó arabtól sem kérdezik meg a nemét... 😊
Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN
Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
- Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Lehúzom az ablakot.
- Tanár: Nagyon jó. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegõ. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idõ alatt cserélõdik ki a fülkében teljesen a levegõ?
A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következõ delikvens:
- Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem a pulóverem.
- Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem az ingem is.
- Tanár: Ne õrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom!
- Diák: Akkor leveszem a gatyámat is.
- Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal?
- Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi buzi megerõszakol, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!!!
<#idiota>#idiota>
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
- Hová mennek?
- Enyin..., izé, Esztergomba, várost nézni, kikapcsolódni.
- Fegyver van maguknál?
- Természetesen nincs.
- Tessék, itt van egy pár....
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"