Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kuzco007
#33484
LOL

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Vdanosss
#33483
<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Ha látsz egyszer egy gyönyörű nőt csodaszép ragyogó szemekkel, először győződj meg róla, nem-e a nap süt át a fején.!

Falcon87
#33482
<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Punker
#33481
Valós "pornó"-idézetek a micimackóból:

- Úúu! - mondta Micimackó. - Ez fáj.
- A dolog úgy áll - állapította meg Nyuszi -, hogy be vagy szorulva. (...)
És hosszú ideig Mackó csak annyit tudott mondani:
- Úúu!
És egyszerre csak azt mondta:
- Jaj!
Aztán még ennyit mondott: - Hopp! - Mint mikor a dugó kijön a palackból.

- Mindjárt tizenegy óra - mondta Micimackó dühösen -, éppen jókor érkeztél, Malacka, egy kis nyalakodásra.


Füles hallgatva álldogált és búsan lógatta a fejét. Micimackó egyszer-kétszer körüljárta.
- Mi történt a farkaddal? - mondta meglepetve.
- Mi történt volna? - mondta Füles.
- Nem látom sehol. (...)

- No mit mondtam, ugye, látod?
- Szá-szá-szándékosan tömted tele! - fuldokolt Malacka és köpködött. De a következõ percben már a szájában volt (...)

- Kellemetlen - mondta Micimackó.
- Nem támasztanád a hátad a hátamnak? Ugyanis folyton hanyatt bukom a nagy erõlködéstõl.


Ebéd után Róbert Gida odasúgott Nyuszinak, és Nyuszi azt felelte, hogyne, hogyne, természetesen, és egy kicsit félrevonultak a folyópartra.

Füles kihúzta a farkát a vízbõl, s lóbálni kezdte, hogy megszáradjon.
- Számítottam rá - mondta. Megdermedt a farkam. Elaludt, nem is érzem, hogy van. Nem azért mondom. Nem vádolok senkit. De megdermedt. (...)
Nem tehetnek róla hogy nincs képzeletük. Az õ számukra ez a testrész nem jelent semmit... Azt hiszik, csak arra való, hogy lógjon. (...)

Egy darabig Mackó és az Úszó Medve nem tudtak megegyezni azt a kérdést illetõen, hogy melyikük legyen felül, és melyikük alul, de néhány helyzetváltoztatási kísérlet után mégis úgy állapodtak meg, hogy alul legyen inkább az Úszó Medve, s így Mackó diadalmasan fölülkerült (...)

- Hol vagy, Malacka?
- Alul - mondta Malacka, olyan alul került hangon.
- De mi alatt?
- Alattad - nyögött Malacka. - Állj fel.
- Ó! - mondta Micimackó, és gyorsan felállt. (...)
- Én sem akartam alul kerülni - mondta Malacka tompán és bánatosan. - De már jól vagyok, Micimackó, és örülök, hogy te voltál az.

- Lám, az enyém! - kiáltott Zsebibaba... - Á, mégse... ez valami más. Látod te a tiédet, Malacka? Én már szinte azt hittem, hogy az enyém... De mégis! De mégse! Látod a tiédet, Micimackó?
- Nem én. (...)
- Malacka! Én látom a tiédet! - mondta hirtelen Micimackó.
- Az enyém olyan szürkés - mondta Malacka, aki nem mert túl mélyen hajolni, mert könnyen beleeshetik. Nyuszi azonban még mélyebbet hajolt, mint szokott. Kereste a maga botocskáját. Zsebibaba föl-alá ugrándozott.
- Gyere már ki, botocskám! Botlott botocskám, gyere ki, botocskám!
Malacka felizgult, eddig csak az övét látták, akkor pedig õ nyert!
- Gyün - kiáltott Micimackó.
- Biztos, hogy az enyém? - sivalkodott Malacka izgatottan. - Persze, hogy az enyém, hiszen szürke! Nagy, szürke! Nicsak, itt gyön! Naagy, naagy, szürke! Á, jaj...


- Próbálj meg engem is lökdösni! - mondta Zsebibaba mohón.
- Nézz ide, Füles... a Tigris engem is... Mondd, Malacka, te mit gondolsz?...

Nahát nyomakodott és tolakodott befelé, kifelé, addig-addig, amíg csakugyan kinyomta magát. Boldog volt és izgatott;

(...) ez csakugyan jó dolog, mielõtt nekikezd az ember, olyan az a perc, hogy szinte jobb, mint mikor már nyalja - de nem tudta, hogy hívják az ilyesmit. Azután arra gondolt, hogy Róbert Gidával együtt lenni is egész jó dolog; ha Malacka velük van, barátságos és kedves dolog az is.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

zsutyesz
#33480
😄

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Sadist
#33479
Vonat nem jön, a többi nem ellenfél...

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Piloss
#33478
Miért fagy meg a szöke nõ az autósmoziban? _mert meg akarta nézni a TÉLEN ZÁRVA-c. filmet.

Kamionos a keresztezõdésnél
-Busz,villamos nincs, a többi nem ellenfél..

- Mi a legbrutálisabb udvarlás?
- Ha egy kamionos ráhajt egy nõre

Egy hapsi bemegy a gyógyszertárba és maga elé tartja a kezét
-Kézkenöcs lesz?-kérdi a patikus
-Dehogy,öt viagrát adjon.Ma három nõvel is találkám lesz..
Másnap a csávó megint jön és tartja maga elé a kezét
-Tudom,megint öt viagra..-mondja a patikus
-Dehogy,kézkenõcsöt adjon,mert nem jöttek el a nõk

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Frosty01
#33477
:'D

practitioner of the forbidden arts of death

Lazarus
#33476
Chuck Norris egy Vietnámi bunkerben született, amit õ maga épített
Black Hawk
#33475
miért kell szétbaszni a topikot?

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

pxxl
#33474
Két darth vader viccet mesél egymásnak:
-hhhhh sssss hhhhh sssss hhhhh sssss.
-hshshshshshshs!

All hail the double x!

#33473
ilyeneket a szarviccek topikba már!

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Pigo
#33472
"banplzthxújrekk!!!44négy"<#confused><#guluszem1>

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

jackcsabi
#33471
Két sg-s beszélget, az egyik megszólal:
- Az sg-n nincsenek alregek.

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

#33470
Megy a csiga hazafelé.

Sadist
#33469
Miért nem baseball? Hazafutásban legjobb lenne.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

szigetlakó
#33468
Vagy 110 gát.

Ismerj meg mindent, amit az internetes pénzkeresés titkairól tudni kell.

szigetlakó
#33467
Csigabiga készül az olimpiára.

A szám: 100 méteres síkfutás.

Ismerj meg mindent, amit az internetes pénzkeresés titkairól tudni kell.

htr93
#33466
lol. mindegy, szerintem vicces volt.

jackcsabi
#33465
Már mióta...

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

htr93
#33464
vanmá olyan?😄

kuzco007
#33463
szar viccek topikba való😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#33462
😄😄😄

htr93
#33461
-Fanni én szívesen hazakísérlek

(ági megharagszik és azt mondja)
- Kösz, nem kell..

elég vicces?XD

szjuca
#33460
<#nevetes1>

ates84
#33459
Két kortárs mûvész beszélget:
- Odaszarjak?
- Ááá, úgysem értenék meg...

<#mf1>

QuippeR
#33458
második lol.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

chhaya
#33457
Anya a gyermekeihez: - Mit gondoltok, mibõl telik apátoknak minden nap friss májra? Talán a kórboncnoki fizetésébõl...?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

chhaya
#33456
Egy asszonyt bíróság elé állítanak a férje megölése miatt. A bíró elszörnyedve olvassa fel a vádat, és kérdezi a vádlottat:
- Asszonyom, miért szúrta meg a férjét több mint százszor egymás után?
- Nem az én hibám, bíró úr, nem tudtam kikapcsolni az elektromos kést.


Egy asszony az éjszaka közepén arra ébred, hogy nincs mellette az ágyban a férje. Felkel, kimegy a hálószobából, és látja, hogy a férfi ott ül a konyhaasztalnál egy üveg Whisky mellett és bánatos arccal bámulja a falat. Kortyol egyet a poharából, majd kitöröl egy könnycseppet a szemébõl.
- Mi baj van, drágám? Miért nem alszol ilyen késõ éjjel? - kérdezi a feleség.
A férj felnéz:
- Emlékszel, amikor elkezdtünk járni, és még csak 16 éves voltál?
- Igen, emlékszem.
- És arra, amikor az apád rajtakapott minket a kocsija hátsó ülésén?
A nõ leereszkedik a férje mellé egy székre:
- Igen, édesem, erre is emlékszem.
- Aztán a fejemhez nyomott egy fegyvert és azt mondta: "Vagy elveszed a lányomat, vagy gondoskodom róla, hogy 20 évre börtönbe kerülj!"
- Igen, rémlik valami. - feleli halkan az asszony.
- Na,...hát éppen ma szabadulnék!


Az öregedõ feleség sírva nézegeti magát a tükörben.
- Mi a baj? - kérdezi a férje.
- Annyira megöregedtem, egyre ráncosabb az arcom, szörnyû csúf vagyok...
- Na, ne bõgj már! - vigasztalja a férj. - Te csak akkor látod magad, ha néha belenézel a tükörbe, én meg egész nap látlak, mégsem sírok...

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

N o N a m e
#33455
jaja, Jézus kezdhet fosni, elment a három király...
Falcon87
#33454
Kész, ezen beszartam 😄😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

#33453
Hendrixre gondolt😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

atlagember
#33452
Kolompár Jimmy.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

ivan924
#33451
Melyik Jimmy? Jimmy Page (õ még él szerencsére), Jimmy Hendrix, vagy Fülig Jimmy?
Jaaa, hogy az a Jimmy? <#idiota>

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

#33450
jah úgy 9 mm rel...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

barnie1990
#33449
Jimmy valahol nagyon lemaradt e kettõ mellett.

Zene nélkül mit érek én?

Frosty01
#33448
ha jimmy király, akkor én vagyok elvis!

practitioner of the forbidden arts of death

bardocz
#33447
:AS😄AS:ASD:S
Magic Boy
#33446
Ja! Tudjátok, hogy most már új "háromkirályok" vannak az égben?
Elvis, Jimmy, Jacko!<#vigyor0>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#33445
régi kedvenc:

A magyar a német és a cigány elmennek egy fürdõbe, ahol varázslatos medencék vannak. Minden medencében a víz átváltozik arra, amit csak kívánnak a fürdõzõk. Az elsõ medencét a magyar célozza meg. Nekifut nagy lendülettel, ugrik és közben így kiált:
- Bor!
Még mielõtt becsapódna a vízbe, az rögtön borrá változik. A magyar remekül érzi magát, önfeledten pancsol a borban.
A német is nekifut, ugrik és elkiáltja magát:
- Sör!
A víz az õ medencéjében sörré változik, a német alig fér a bõrébe. Remekül érzi magát a sörrel teli medencében.
A cigány sem bír tovább várni, fülig érõ szájjal, nagy lendülettel nekifut, azonban a medence szélénél megcsúszik:
- A gecibe!

FZoleee
#33444
A szõke nõ megy az utcán. Egyszer csak meglátja, hogy a férje eszeveszettül rohan vele szembe. Mikor oda ér a férj, a szõke nõ megkérdi:
- Drágám, hova futsz ennyire?
- Üldöz a maffia!
-Igen?! ...és ki az a Maf?
jackcsabi
#33443
😄DDDDD

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

degenerator
#33442
A mohamedán azt mondja:
- Felénk nagy földrengés volt, de mi erõsen fohászkodtunk Allah-hoz és 30 km-es körzetben minden ház ép maradt.

- Az semmi - mondja a katolikus -, nálunk árvíz volt, de mi erõsen imádkoztunk Istenhez és 30 km-es körzetben minden ház ép maradt.

- Ezt hallgassátok, barátaim - mondja a zsidó -: képzeljétek, a múlt szombaton séta közben az utcán egy nagy táska pénzt láttam heverni.
Tudjátok, mi szombaton nem nyúlhatunk pénzhez, de én erõsen imádkoztam az Úrhoz és képzeljétek, 3 méteres körzetben péntek lett!

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

degenerator
#33441
– Miért nem dobják el láncaikat a kapitalista országok proletárjai?
– Mert a lánc végén ott a slusszkulcs.


Társasutazást szerveznek Romániába, busszal. Az órák hosszat tartó zötykölõdés után az idegenvezetõ megkérdi az utasokat:
– Látják ott messze azt a hatalmas, sötét foltot?
– Igen.
– Na, azok már Bukarest fényei…


-Mi a kapitalizmus?
-Embernek ember által való kizsákmányolása.
-És mi a szocializmus?
-Épp a fordítottja.


-Mi a különbség a demokrácia és a népi demokrácia között?
-Ami a zubbony és a kényszerzubbony között.


-Manapság mi az abszolút lehetetlen?
-Kamatlábra zoknit, tenger fenekére bugyit húzni, és egy mai történetet így kezdeni: Kohn, a vájár.


# Bemegy Gorbacsovhoz a titkára és mondja: - Gorbacsov elvtárs, nagy baj van: ezek esznek a Vörös téren. - Nem baj, elvtársaink, ha van mit enniük, egyenek csak. - De Gorbacsov elvtárs, ezek a Vörös téren esznek! - Mondtam már hogy nem baj, ha szereztek kaját hadd egyenek. - De Gorbacsov elvtárs, ezek pálcikával esznek!


Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

degenerator
#33440
Kohn és Grün 1963-ban találkozik az utcán, megörülnek egymásnak:
– Nahát, Kohn, te még élsz? ’56-ban láttalak utoljára.
– Nemrég szabadultam.
– Te jó ég! Hát mit követtél el?
– Én? Semmit!
Mire Grün rosszallólag csóválja a fejét:
– Kohn, Kohn, ne akarj engem átverni. A semmiért csak három év járt!


Brezsnyev Magyarországra látogat. Kádárral sétálgatnak a pesti utcán. Brezsnyevnek feltûnik, hogy nem kísérik õket sehol a biztonsági emberek. Szóvá is teszi:
– Mondd, János, te csak így, minden õrizet nélkül sétálsz bármikor itt Budapesten?
– Igen, Leonyid Iljics.
– És nem félsz attól, hogy valaki megtámad, leüt?
– Ugyan, Leonyid Iljics, nálunk az emberek 95 százaléka rendes, becsületes, tisztességes ember, azoknak ilyen eszébe sem jut!
– Jó, jó, de mi van a maradék 5 százalékkal?
– Azokat köti a pártfegyelem.


Gyárlátogatásra megy a miniszter, körbevezetik, mindent elmagyaráznak, minden csillog-villog, nagyon meg van elégedve. A végén már nem is tud mást kérdezni, mint hogy hányan dolgoznak az üzemben. A vállalat vezetõi zavarba jönnek, topognak, majd az egyik zavartan kiböki:
– Hát… Nagyjából a fele.


– Miért csalódtak 1968 augusztus 21-én a cseh fociszurkolók?
– Mert a Fradit várták és a Honvéd jött.

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

Frosty01
#33439

"A férfinak elõnyös a házasság. Ha jó feleséget talál, boldog lesz, ha rosszat, bölcs lesz." (Szókratész)

practitioner of the forbidden arts of death

degenerator
#33438

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#33437
Sam bácsival, az Egyesült Államok legidõsebb emberével tévéinterjút készítenek.
- És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke?

- Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája!
cement
#33436
(Y)Y(Y)(Y)😄😄😄:😄D

respect to the man in the ice cream van

nandorb
#33435
grat

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life